Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Ti azt szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszii. kérdése:

Fiúk, Ti azt szeretitek ha egy lány keres titeket minden alkalommal vagy nektek kell hívnotok/írnotok a lánynak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennek kölcsönösnek kell lennie...ha csak az egyik fél érdeklődik, a másik nem, akkor ott bajok vannak.
2011. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ez egy igen érdekes kérdés lett. :D
2011. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Azért érdekes ,mert a mai világban szerintem mindegy. Bár a fiúnak illene keresni a lányt. Amúgy mindkét félnek jól esik ha keresik egymást. Kölcsönös legyen, ne egyoldalú.
2011. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én szívok, mert mindig én keresem a lányokat, ők meg maguktól le se sz@rnának.


De amúgy, az lenne a legjobb szerintem is, ha kölcsönös lenne az érdeklődés. Csak, hol találok már végre egy ilyen lányt?

2011. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ne keress és jön magától, ne várj csak úgy rá!! Egyébként lehet nem jó lányokkal kezdtél eddig! Eljön még a Te időd ;)
2011. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem is ez a bajom. Hogy a mostani sráccal akivel alakul valami általában mindig én keresem őt. Van hogy várok pár napot hátha ír, de nagyon ritkán jutok eszébe. Egyszer már írta, hogy azért nem írt mert várta, hogy én írjak. De hát már ez a megszokás, hogy én írok neki vagy hogy van ez??
2011. aug. 15. 21:48
 7/14 Solarian ***** válasza:
Sztem mind2 normális...
2011. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
próbáld meg, hogy most nem írsz neki egy ideig és akkor keresni fog úgyis ha érdekled. kicsit kéresd magad, ne szaladj utána! nem feltétlen jó az...sőt. hidd el keresni fog :) és akkor majd add a tudtára, hogy jól esne, ha nem csak te keresnéd őt.
2011. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm. Bárcsak minden pasi igy gondolkodna komolyan...
2011. aug. 15. 21:58
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy ő meg annak veszi, hogy azért nem írok mert már nem akarok tőle semmit, vagy már nem érdekel engem.
2011. aug. 15. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!