Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mitévő legyek? Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitévő legyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 9 hónapja vagyunk együtt. Nagyon jól megvoltunk, mindent elmondtunk egymásnak viszont a napokban elmondott néhány dolgot...Például amikor még nemvoltunk, együtt de már tervezgettük, hogy megpróbáljuk, egy másik haverjával simán lefeküdt, úgy hogy előre megbeszélték.(elmondása szerint vágyott valakire azért tette) És ezt csak most mondta el. Ami igazán bánt azaz, hogy kérdeztem hogy történt e valami de nemet mondott..úgy érzem nagyon könnyű vérű lány... és nagyon fáj ez nekem, hogy elhallgatta, illetve megtette...

Mihhez kezdenétek?


2011. aug. 16. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:

megtörtént. változtatni nem tudsz már rajta. fogadd el, és kész.

de szerintem ilyen hülyeségért ne szakíts vele. esetleeg megsértődhetsz rá, aztán majd keresd meg 2 nap múlva vagy ilyesmi...

2011. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Megdugnám szó nélkül ! Ne legyél fatökű!
2011. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már a kapcsolatotok elején hazudott akkor szerintem ne számíts semmi jóra! :S
2011. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:17

:csupán undorral tölt el ha erre gondolok, mert nem hittem volna hogy ennyire könnyen adja magát

2011. aug. 16. 13:21
 5/7 anonim válasza:

13:17


Ez van ezt kell szeretni! Hagydd ott a picsbe! MERT RIBANC!!!

2011. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

13:17

Nem hiszem el , hogy nem jöttél rá eddig ...


De te tudod!

2011. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megértem h szarul esik, de azt is vedd számításba, hogy MAGÁTÓL mondta el és nem mástól tudtad meg. Ha jól megvagytok nyeld le ezt a békát és fogadd el a múltjával együtt. Egy kapcsolat elején senki sem meséli el a baklövéseit. Ő most ért el arra a szintre h elmesélje. Értékeld ezt is.
2011. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!