Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan hogy megtetszett a testvéretek barátja/barátnője és összejöttetek vele?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha megtetszene a nővérem pasija, akkor se érnék hozzá egy ujjal sem, mert ő a nővéremé. és mivel szeretem a nővérem, ezért inkább segítek neki, mint hogy összetörjem a szívét...

pasiból millió van, de testvérből nekem csak egy. ezért szeretem és megbecsülöm...

L/19

2011. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

értem:)

és akkor is ezt tennéd ha tudnád h a nővéred nem szereti már és fűvel-fával megcsalta?

2011. aug. 18. 16:12
 3/11 A kérdező kommentje:

éntettem fel ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

és ennek kapcsán kérdezem

2011. aug. 18. 16:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Figyelj kicsi lány!

Nem számít, hogy a nővéred megcsalta, többször is. Akkor is a nővéred! Ha összejössz vele, remélem nem fog meglepni, hogy a család a nővérem elítél majd. Nem mellesleg a nővéred megutál. Ahogy az első is írta, pasiból annyi van, de a testvéred 50 év múltán is testvéred marad. Mindegy, hogy már nem szeretik egymást, akkor is az ő barátja.Ne tedd mert nagyon megfogod bánni. Most azt hiszed, hogy hű milyen szerelmes vagy, közben meg lehet egy sima fellángolás mivel tiltott gyümölcs, úgye nem kell magyarázzam? De ha mégis szerelmes lennél, akkor sem teheted ezt meg a testvéreddel. Javaslom, járj el minél többet szórakozni, ismerkedj és felejtsd el. Nem helyes, nem jó amit éppen csináltok. Dönts jól.

2011. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem járok szórakozni mert még kicsi vagyok,és életemben először vagyok szerelmes.
2011. aug. 18. 16:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Megírnád hány éves vagy? Hidd el, nagy családi zűr lenne belőle és a nővéred akármennyire is nem szereti és nem tiszteli megharagudna rád és sajnos de JOGOSAN..

2011. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom és szerintem ezért nemis közelít hozzám jobban a srác de néha már nemtud uralkodni magán
2011. aug. 18. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval, hogy döntesz?
2011. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hagyom a dolgot ésha rákérdez a pasi elmondom neki h én őszinténszeretem,de köztünk nemlehet semmi
2011. aug. 18. 16:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Elsőnek vagy szerelmes... szerintem csak fellángolás.

Ha ennyire szeretnéd magad mellé, akkor várj, hogy mi fog történni közöttük, ha nem szeretik már egymást akkor előbb-utóbb úgyis vége lesz. Idővel nővéred talál egy másik pasit, és szabad a pálya a kiszemelt felé :)

De ha a helyedben lennék, nem állnék le a nővérem exével... mégis csak egy pár voltak, szexeltek stb... érted mire gondolok!

2011. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!