Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy hosszú kihagyás után összejöttetek az ex barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
A barátnőm kb. másfél hónapja szakított velem,azzal az indokkal hogy elmúltak az érzései.Távkapcsolat volt,200km választott el minket,az volt a konkrét indoka hogy a távolság miatt rengeteg feszültség keletkezett benne,ami kiűzte belőle az érzelmeket.Teljesen el vagyok keseredve mióta szakított velem,és csak reménykedem benne hogy egyszer újra összejövünk,számomra ő volt az igazi.Azt mondta hogy ne keressem,mindkettőnknek jobb lesz ha nem beszélünk egymással,msn-ről letörölt,másfél hónapja nem tudok róla semmit,stb.Aki volt már hasonló helyzetben,és volt már vele olyan hogy hosszú idő után elkezdtek újra beszélgetni,és összejöttek,és messze is élt egymástól a két illető,ossza meg velem a történetét.hátha abból erőt tudok meríteni.Válaszokat előre is köszönöm!
2009. ápr. 15. 22:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindketten 18 évesek vagyunk,azt elfelejtettem leírni.
2009. ápr. 15. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem annyi volt h a volt barátom messzebb tanult,a táv miatt szakított...ő is bunkózott velem sajnos,mostmár jócskán eltelt egy kis idő de még mindig semmi,én feladtam a reményt de neked remélem sikerül visszakapnod:)
2009. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
sajnálom de felejtsd el, én is így jártam.
2009. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Ne keseredj el, nagyon fiatal vagy még, annyi minden előtted áll. Lehetséges, hogy összehoz vele még a sors, lehet hogy kell egy kis idő külön, hogy utána egymásra találjatok megint. Elcsépelt, de az idő tényleg megoldja, eldönti a dolgokat. Ha pedig nem vele hozna össze az élet, akkor is biztosan lesz valaki akivel boldog leszel.


hasonló példa: 1év után újrakezdés, azóta több mint másfél év boldogság:) messzeéléssel kapcsolatban pedig pár hónappal ezelőttig kb 5x 200km távolság:)


Minden jót kívánok Neked!


M

20/L

2009. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Férfi létedre kicsit égő ilyesmin lelkizned.Véget ért egy kapcsolat, dobott a csaj...na és?Van százmillió másik.Keress másikat.Biztos vagyok benne, hogy már a csaj is talált magának egy másik srácot.


Felmelegítve különben is csak a káposztaleves jó...Sohasem jöttem össze újra az exbarátnőim közül egyikkel sem.Lett volna rá esély, nem is egyszer, de én ennél többre tartom magam.Ami véget ért, az véget ért, és kész.

2009. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

09:17-es miért lenne égő ilyet kérdezni? pf....

Vannak még érzékeny (nem túlérzékeny) férfiak/fiúk, kinek a pap, kinek a papné...Még jó, h van választék :P

2009. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
165 km választott el minket egymástól. Hétvégente, vagy 2hetente taliztunk. Az egyik ok, amiért szakított, a távolság volt, mivel lusta volt hozzám utazgatni. Mi hellyel-közzel tartottuk a kapcsolatot, bár akkor már (míg együtt voltunk, addig soha) sokat vitatkoztunk. Igazán akkor mutatkozott be ki is ő valójában, amikor már szakított. Beszélgettünk rendszeresen MSN-en és elképesztő dolgokat mondott...Akkor csalódtam csak igazán benne. 1x összejöttünk a szakítás után 2 hónappal 1 szex erejéig. Én még akkor is szerettem, de részéről pusztán szex volt. Az eszem azt mondja, szakítsak meg minden kapcsolatot, felejtsem el, de sajnos a szívem mást diktál. Már több mint 4 hónapja epekedem utána. Eddig biztatott, hogy majd még 1x összejöhetünk, de ma már nem, mert lusta időt szakítani egy komoly párkapcsolatra...Ez nem fog menni, kezdem belátni, ezért inkább más fiúnak szentelem az energiáim, hátha jó dolog sül ki belőle. 24/l
2009. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!