Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok a netes kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a netes kapcsolatokhoz? Összejönnétek valakivel, akit interneten ismeretetek meg? És bevallanátok másoknak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 20:12
1 2
 1/19 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Mármint neten összejönnék e? Vagy találkozunk élőben és úgy?

Mert az utóbbin mi a ciki? Annyi a különbség, hogy nem élőben találkoztál vele először, hanem neten.

2011. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Amennyiben, kölcsönös lenne a másik tetszése, és szimpátiája, és egymásba habarodnánk, és boldogok lennénk együtt, akkor roh@dtul nem érdekelne, hogy mások mit gondolnának, a netes ismerkedésről...
2011. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ha nem csak neten keresztül tartanánk a kapcsolatot, akkor persze hogy összejönnék egy sráccal. igazából jelölt is lenne, csak messze lakik :(
2011. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok most elsősorban,. hogy neten megismerkedtek és ott "jöttök össze" és csak utána sokkal találkoztok élőben is..
2011. aug. 21. 20:17
 5/19 szamóca.. ***** válasza:
nem jönnék össze olyannal akit még nem is láttam élőben. dehogy jönnék, addig nem is ismered.
2011. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy max 2 hétig beszélgessenek az emberek neten.

Utána találkozzanak, és döntsék el, hogy egyáltalán érdemes e még neten hónapokig beszélgetniük...


Mert ha 1 éven át beszélgetnek aztán meglátják egymást élőben az mindenképpen más! ÉS ott az ember is másképpen viselkedik.


Szóval 2 hét alatt elég sokat megtudsz a másikról, hogy eldönthesd, hogy akarsz e vele találkozni, és ha találkoztok és mind a kettőtök örül neki és tetszik a másik és húúúdejó, akkor kúúvajó , hogy megismerted.

ÉS NEM SZÁMÍT HOGY HOL ISMERTED MEG

2011. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én neten (közösségi oldal) ismerkedtem össze a barátnőmmel, azóta, 2 hónapja együtt vagyunk. :)
2011. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A neten max. megismerkedni lehet, összejönni nem. Az egy olyan dolog, amihez fizikai jelenlét szükséges és sok együtt eltöltött idő. Akkor viszont már teljesen mindegy, hogy hol ismerted meg eredetileg az illetőt.
2011. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ugye??? Ugye hogy neten nem lehet összejönni? Akkor nem csak nekem olyan bizarr ez az egész dolog?
2011. aug. 21. 20:41
 10/19 anonim ***** válasza:

jajjjj édes istenem....


összejönni nem lehet ez igaz..


de ismerkedni lehet...amiből később létrejön az "összejönni"

2011. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!