Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem, hogy nem hagytam ott?

Figyelt kérdés
3éve vagyok együtt a párommal,több szakításon voltunk már túl,voltak durva dolgok,mindent megbocsájtottam,mert rettentően szeretem:( egyik szakításnál fejemhez vágta,hogy dögöljek meg,elötte fél évig nálunk lakott,anyujék tartották el és azt is mondta,hogy a "jó k..anyámat"ez kb fél éve volt,anyu megbocsájtott neki,mikor én is.ez a szakítás azért volt,mert elötte este rendesen ráütött a kezemre és idegbetegeskedett.volt már hogy a fejét verte a falba, hát mindenki látta rajta másnap,lila volt a szeme alatt teljesen. mindig veszekszünk azon,hogy ha én azt mondom nem akarok lefeküdni vele,akkor nem.és nem érti meg,6szor elmondtam neki egyik este,fewlidegesített és mondtam neki ha nem tetszik,menyjen máshoz.. erre megütött,"amiért így beszéltem magamról"hirtelen elkapott a sírás,pont náluk voltunk,és nem akart elengedni,de amig kiment eldugni a nadrágom(ne tudjak elmenni),addig magamra kaptam a fölsöm,melltartóm beledobtam a táskámba(nem volt idő felhúzni) és sírva könyörögtem a nadrágomért.. ő meg azért könyörgött hogy ne mondjam el senkinek. melltartü nélkül sehol se jártam még.erre hazajöttem busszal. hiába látszott hogy nincs rajtam,itthon elmeséltem anyunak.ő azt mondta hagyjam ott.én vele maradtam,azóta minden rendben,kivéve,hogy még mindig veszekszünk ezen a szex dolgon,néha belemegyek,hogy másmilyen pózban akkor rögtön jön azzal,hogy "hátulról?"ez az egy amire azt mondom mindig hogy nem..elveszi a kedvem teljesen a szextől,ezzel hogy így erőlteti.azóta már simán kimondom hogy megütött,beszélgettem róla az egyik fiú ismerősömmel(barát),és csak nézett..ő soha nem ütne meg senkit.azóta csak egyik reggel volt idegbeteg,mikor elegem lett és szakítani akartam,arra keltem fel,hogy puszilgat ott lent,mondtam neki nem...56szor elmondtam,és nem értette...ilyenkor fogja a fejét rugdosodik a falba elég ijesztő.van esély rá,hogy jól döntöttem,vagy hagyjam ott mihamarabb? amúgy szeretem nagyon amikor normális.és ő is szeret.közös jővőt terveztünk,gyüjtögetünk házra.de közben meg az ilyen dolgok elbizonytalanítanak,nem akarok olyan házasságot amiben vernek:((
2011. aug. 22. 19:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Keress szponzort és add ki könyvben
2011. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
bocsi,ígyis rövidítettem:/
2011. aug. 22. 19:03
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi megüt egy nőt ott már nagy baj van...Szerintem a te barátod érzelmileg, lelkileg zavart. Lehet a rossz gyerekkor vagy nemtudom. Egyszer próbáld ki, hogy megengeded neki a szexuális közeledését és nem utasítod őt vissza, biztos örömet szereznél neki. És győzd meg hogy mennyire szereted, akkor érezni fogja hogy mellette vagy és lehet kedvesebben fog hozzád állni.
2011. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 WhiteLabel ***** válasza:
hagyd ott, az ilyeneket kéne jól elverni aztán seggbekrni...
2011. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
rossz gyerekkora volt.az apja ütötte az anyját is és őt is.és az apjának is a szex a gondja még mindig..nagyon jüban vagyok az anyukájával és beszélgettünk,ha az anyja este 10re ment dolgozni és reggel 6 kor hazaért és fáradt volt" nem kapott az apja semmit",akkor sirkusz volt..már volt mindkét szeme is lila.és amúgy az első 2 évben rengetegszer engedtem sokmindent,de egyzserűen taszító ha erőltetik:S
2011. aug. 22. 19:11
 6/20 A kérdező kommentje:
*jóban **egyszerűen
2011. aug. 22. 19:11
 7/20 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom! Neked teljesen elmentek otthonról!


Normális vagy te?? de most komolyan?? Nincs még egy olyan hülye aki vele maradna!!


Minek vagy vele?? Nincs hová menned? Ő tart el? Ő fizeti neattán a számláidat?


Nem hiszem, hogy akár az a fiú-barátod ne fogadna be! pár napra vagy kitudja...


Hagyd ott! Ha nem fogod otthagyni akkor telnek majd az évek és azt veszed észre, hogy egy rakás sz@r a kapcsolatod és az életed és boldogtalan vagy és minden nap a fürdőben összekuporogva sírdogálsz...


27/f

2011. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
külön élünk,én még a szüleimmel.minden másnap náluk alszok..de szeretem,nekem ő volt az első..nekem ez így nehéz:(
2011. aug. 22. 19:20
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

első első....


Ebbe a hibába sokan beleesnek!


Ne hagyd, hogy azért mert úgy gondolja a pici agyad, hogy ő votl az első és az első nagy szerelem is , ami már elmult és csak kínzod magad..mert ez az igazság! Ezért még vele vagy.


Ostobaság! Nem 60 éves vagy h leragadj egy idegbeteg mellett! ÉS itt most kib&szottul nem számít, hogy milyen gyerekkora volt....

2011. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
"közös jővőt terveztünk,gyüjtögetünk házra." Ezzel az idegbeteggel akarod leélni az életedet? Én már akkor ott hagytam volna, amikor mondta neked, hogy "dögölj meg". Ez nem normális... pszichológus kéne neki, de lehet, hogy ő se tudna rajta segíteni. Amúgy én is hasonlókat éltem át, bár engem nem ütött meg a volt barátom, "csak" rám emelte a kezét, lekurv.zott, meg erőszakoskodott, egy ideig tűrtem, mert azt hittem megváltozik, de aztán ott hagytam. Szerintem neked ezt kéne tenned.
2011. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!