Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex pasim évente felhív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex pasim évente felhív, hogy vagyok stb, találkozzunk, igent mondok, de utánna eltűnik! Ezt ugyan miért teszi?

Figyelt kérdés
Tavaly is, most is felhívott, hogy vagyok, találkozzunk, stb... Bele megyek, azt mondja majd hív, azóta is csak hív! Nem tudom ezt hová tenni! Igaz azóta nekem is neki is van kapcsolata, de akkor minek keres!?
2011. aug. 23. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem tőle kérdezed meg?
2011. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért keres, mert ezzel bizonyítja magának, hogy egy csettintésre ugrasz, még évek után is. És, hogy ő milyen jó.
2011. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a második válaszolónak igaza van!
2011. aug. 23. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm.
2011. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!