Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a férfiak (külsőségeken túl), ha sok közös van bennük egy nővel vagy éppen azt ha több dologban különböznek? Például ha úgy el tudtok beszélgetni mint barátok és sokszor hasonló a véleményetek vagy inkább az az izgalmas ha különböztök?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jo ha az alapvető dolgokban hasonlítanak, de szerintem jo ha 1-2 dologban nem értenek egyet, ez kell. 15/F
2011. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez emberfüggő, de inkább azt szeretik ha sokmindenben egyetértenek és ha vicces egy lány...nem plázapiicsa, nem finnyás és van humorérzéke, ha sokat mosolyog:)
2011. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van, nagyrészben hasonlítson az érdeklődési körünk, de legyenek olyan tulajdonságaink is amik totál ellentétek, ez nagyon meg tud fűszerezni egy kapcsolatot.
2011. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én alapjában véve csendes, nyugodt ember vagyok, de ennek ellenére nagyon szeretem a nagyszájú, szókimondó, örökmozgó, szóf.só lányokat. Nem szeretem az olyanokat, akikből minden szót harapófogóval kell kihúzni.
2011. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehet izgalamas, csak ne egymás mellett beszéljenek el! Az nem túl izgi, ha a másikat sose lehet meggyőzni, hogy a fekete nem fehér.

A hibák hasonlóságát már általában nem túl jól viselik az emberek.

2011. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, a harmadikkal nagyon egyetértek :)
2011. aug. 23. 14:31
 7/9 anonim ***** válasza:
meg akkor az elsővel is :D
2011. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az elsővel is :)
2011. aug. 23. 14:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Nemigaz... GYK-n olyan értelmes 15 éveseket lehet találni (mint pl első) bezzeg a környezetemben lévő 15 évesek...... miért van ez így?????


Kérséd5re válaszolva:sztem jó ha sok közös téma van, amiről lehet beszélni, viszont nem feltétlen kell két tojásnak lenni.... vagyis sztem az az egészséges ha nem mindenben értenek egyet, nem mindenben egyeznek....vagyis én is egyet értek elsővel, és harmadikkal

2011. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!