Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennetek is van egy kis rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek is van egy kis rossz érzés, amikor a barátotok nélkületek megy bulizni?

Figyelt kérdés

Ez 1 évben kb. 2x fordul elő, szóval nem gyakori, hogy a barátom nélkülem megy.

Most viszont egy kicsit aggódom, féltem, mi lesz ott, ha egyedül van, rengeteg nő körülötte.

Megbízok benne, nem szoktam féltékenykedni (annyira:):):)). Csak most olyan fuán érzem magam emiatt. Holnap este biztos idegeskedni fogok.:S


2009. ápr. 16. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Képzeld mi lenne ha minden második hétvégén így járna bulizni. Gondolom már 1 éve biztos együtt vagytok(ha nem több), írtad, hogy megbízol benne, akkor bízzál is! Egy kis szabadság neki is jár a haverokkal, használd ki és menj el te is a barátnőiddel és ne otthon idegeskedj!

L, 18

2009. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Néha az én férjem is elmegy a haverokkal nélkülem.

De ha mi a barátnőmmel kapunk 1-1 szabadnapot a gyerek mellől,akkor ő is megérdemli.Bár tény,h nem szoktam repesni az örömtől,mikor bejelenti,h menni szeretne,de neki is szüksége van a kikapcsolódásra,és nem lehet mindig mindent a gyerek köré szervezni.

2009. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt sem bírom ha sörözni megy,ki tudja h mit csinál ott :S

Berúg és akármelyik csaj rámászik a hülye haverjai meg simán hagynák sőt buzdítanák ...

Nyugodj meg próbálj meg megbízni benne ...

Ha nem csapott be eddig,most sem fog :)

2009. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En megbizom a paromban, es a haverjai nagyon jo barataim. Igy batran akarmikor "elengedem" valahova oket egyutt. (mondjuk legtobbszor egyutt megyunk)...

Ha nelkulem megy akkor mindig egy keresem van sms, vagy csorges ha hazaert (nincs megszabva, hogy mikor kell hazaernie:P)...Aztan vannak ilyen feltetelek, hogy addig igyon, mig bir magaval, de eddig meg nem volt baj:) A csajokra akik meg esetleg ott lehetnek azokra nem vagyok feltekeny, tudom, hogy szeret es van annyira ertelmes, hogy nem csal meg:)

Mondjuk ha masnaposan ebred, megmondtam maga baja, nincs konyorulet reszemrol nem apolgatom:P elfogadta...:P

szoval bennem nincs rosszerzes

2009. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a haverjai se viszik magukkal a bnőjüket akkor igen. Amugy a fiúk szeretnek haverokkal elmenni bulizni, inni vagy éppen berúgni.

Egyik haverom azért szakított a bnőjével mert állandóan rajta lógott. Szó szerint már várta h berúghasson, h vmi marhaságot csinájjon a haverokkal. Azt mondta h egy idő után úgy érezte mintha az anyja lenne. Jha és ki viszi buliba az anyját?

2009. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia, akkor sorstársak lettünk, én már most idegeskedek a holnap miatt :S

tudom h nem normális, hogy ennyire féltékeny vagyok, próbálok tenni ellene, de néha úgy rám tör :(

megpróbálok nem rá gondolni hogy épp hol van, és ha hazajött sem faggatom ki aggódva (legalábbis ez a terv:D), így is összevesztünk már ezen...:(

2009. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó én nem lógok a barátomon, 110 km választ el minket általában... csak most az is rosszul esik, hogy hétvégén tudunk csak együtt lenni, és ő ilyenkor bulizik.:S


Egyre jobban bosszant, mennyi csaj lesz Rio nyitóhétvégén..:(

2009. ápr. 17. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan ismerős..énis csak hétvégén találkozok a barátommal,és van,hogy hétvégén megy bulizni..
2010. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!