Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez minek a jele, amit érzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minek a jele, amit érzek? Nem igazodok ki magamon.

Figyelt kérdés
Mikor a srácra gondolok, vagy beszélek vele mindig azt érzem, hogy nyaktól lefelé mindenem elzsibbad, bizsereg, görcsöl. Nem egy kellemes érzés, olyasmi mint amikor a bungie-n készülsz ugrani, vagyis olyasmi lehet, mert még nem ugrottam.Barátnőm azt mondta, szerelem. De nem seretném, hogy az legyen. 16L
2011. aug. 25. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
pedig ez szerelem.
2011. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam még szerelmes, ezért nem tudom, milyen is az. :(
2011. aug. 25. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ez szerintem is szerelem törődj bele...
2011. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te nyakig bele vagy zúgva a srácba
2011. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez nem éppen egy jó dolog. :( DE köszönöm a válaszokat. Más nem lehet esetleg a háttérben? Biztos? :( Lehet hogy meg kell szoknom...
2011. aug. 25. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerelem kb olyan érzés, mint ha lepkék repkednének a gyomrodban :). Kellemes :).
2011. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az az erzes attol is lehet ha rajottel mennyi penz van a bankszamlajan vagy a leendo aposod bankszamlajan:P.k-va
2011. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kiért lennék k.urva? Nem tudom, mivel érdemeltem ki ezt a jelzőt. Sem ő, sem a családja nem gazdagok tudtommal. Lepkék... nekem inkább méhek :/ Az érzés maga kellemes, csak a gondolata nem az.
2011. aug. 27. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!