Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DakotaDamon kérdése:

Hogy ne essek túlzásba?

Figyelt kérdés

A barátom dolgozik a nyáron, ezért nap közben nem igazán ér rá, későn ér haza. Viszont nekem nagyon hiányzik. De nem akarom, hogy azt érezze, ráakaszkodom, vagy ilyesmi, csak tudja, hogy nem feledkezem meg róla.

Szóval mi a normális, ha pl. hányszor keresem telefonon? Vagy ha nem veszi fel, akkor hívjam még, vagy várjam meg, míg visszahív?


2011. aug. 25. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez mindenkinél más, szerintem napi 1 telefonhívás, max 2. Ha nem veszi fel, akkor meg visszahív, de ha nem hív órákig akk meglehet próbálni még1x. De mondom ez mindenkinél más, hogy kinél mi a nagyon ráakaszkodás.


18/f

2011. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre a kérdésekre,nincs szabály.Nincs darabra előírva,sem időre.A jó ízlés határán belül mozogj!
2011. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha napközben nem igazán ér rá, akkor eleve ne keresd telefonon. Viszont, ha már felhívod, és nem veszi fel, akkor várd meg, míg ő hív vissza. Jó esetben amint van 1 perce, hívni fog.

Egyébként, ha munkában van akkor jobb az sms írás... nem zavarja meg, nem tartja fel percekig, mégis tudatod vele, hogy gondolsz rá.


Amúgy tényleg ne fojtsd meg... te is találj magadnak valami elfoglaltságot nappal, és akkor este pedig egymásra tudtok koncentrálni úgy, hogy nem beszéltétek már meg telefonon az egész napotokat.... Én úgy évezem, mikor egész nap csak Rá gondolok (de alig kommunikálunk), és este végre az egymáséi lehetünk...

2011. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. aug. 26. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!