Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a közösségi oldalakon lengén pózoló fiatal lányokról?

Figyelt kérdés
Barátomra nagyon hajt az egyik exe. A csaj eléggé szereti magát fehérneműben is mutogatni, sokat frissíti a képeit. Amúgy női szemmel is elég szépnek mondható, ha objektív akarok lenni, csak kicsit buta. Írogat a barátomnak, aki azt mondta nem akar tőle semmit, mert egyszer már pórult járt vele és régi történet az övéké, azért vannak már beszélőviszonyban. Egy másik lánnyal ugyanez a helyzet, szereti reklámozni magát, és szintén így akarja elérni, hogy figyeljen rá a barátom. Én nem igazán rakom ki magamat, nem mert rondának hiszem magam, csak nem vagyok exhibicionista alkat, nem hinném, hogy ezt kéne kiemelnem magamból. Nem vagyok prűd, szeretem a testiséget, és egyáltalán nem irigységből, csak a közönséges módszerek idegesítenek. Nem tudom ez mennyire hatásos módszer a férfiaknál, mennyire hat rájuk, de aggaszt, hogy a barátom másokon csemegézik. Nyilván nem kötöm be a szemét, és nem is említem neki, mert nem vagyok házisárkány, tudom milyen kíváncsi a férfiak szeme. Csak a másik oldalban nem bízok, mert a nőknek számtalan aljas eszköze van.
2011. aug. 26. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután láttam a képet, és találkozok velük, folyamatosan azon fantáziálok, hogy milyen lehet élőben.
2011. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őszinte vagy, ezt szeretem!
2011. aug. 26. 00:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedomacigyanúsak. Pózolnak, de nagyon felkapják a vizet ha lekurv@zzák meg minden szar
2011. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hogy b*sszák meg amiért ilyen jól néznek ki!...

(egy k*vaféltékeny csajszi)

2011. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Éretlen kis p1csák, akik így hívják fel magukra a figyelmet, mert máshogy senkinek sem kellenének. Nézd meg ezeket 10-20év múlva. Egy senki lesz...
2011. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen csajokból 2 fajta van:

-aki k@rva is és szereti a f&szt.

-aki csak kirakja az árút, ha beszélsz vele akkor adja magát, aztán koppansz mert sötét hozzá...

2011. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az a véleményem, hogy a testükön kívül "nincs másuk". egy értelmes ember nem töltöget fel közösségi oldalra fehérneműs képeket, mert ha annyira mutogatni akarja magát akkor arra van olyan oldal is ahol a 8 éves Kovács Pistike és a 67 éves Irma néni nem látja közvetlenül.

Attól hogy valaki nem mutogatja magát a facebookon nem lesz prűd.

2011. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!