Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik velünk? Több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk? Több, mint 1éve vagyok együtt a barátommal vagyis csak voltunk, mert pár napja szakitott.

Figyelt kérdés
Több okot mondott, hogy miért:Amióta vele voltam elhanyagoltam a barátokat, a családot, a tanulás sem érdekelt csak is ő. Azért szakított, hogy megkomolyodjak ne mindig csak ő vele foglalkozzak (vagyis jót akar nekem), de ezek mellett még ilyeneket mondott, hogy sűrűn együtt voltunk, és mindig ugyanaz történt, ami neki sok volt, de máskor meg azt mondta hogy alig vagyunk együtt és ez így nagyon nem lesz jó. Szeret is meg nem is, elöször azt mondta hogy végleg vége velem mostmeg már azt hogy mosolyszünet van és újrakezdjük, nagyon rossz nélkülem, nagyon szeret nálam jobbat el sem tudna képzelni. Most akkor hogy is van ez?! Tényleg nem értem őt! Nagyon szeretjük egymást, de mégsem vagyunk együtt. 18/L
2011. aug. 26. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szakítottatok...
2011. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
hát ez téged nem szeret...
2011. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az hogy már nem vagytok együtt ?


Szerintem...

2011. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A barátod hülye. ENNYI!
2011. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyere, vigasztalódj velem.
2011. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
le feküdt a póstással ezért beszél össze vissza
2011. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 sztbali ***** válasza:
Se veled, se nélküled kapcsolat. Ezeknek általában hamar vége van. Ez történt.
2011. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De hétvégén találkozni akar velem meg állandóan keres már a napokban. Lehet hogy csak besokkalt sok apró hülyeségeimen. Nagyon szeret engem és hiányzom neki, csak egy kis időt kért. Én már tényleg nem értem az egészet :(
2011. aug. 26. 15:08
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan az, amikor nem tudja, hogy mit akar....

Jó is vagy, mert így nincs egyedül, van szex stb, de közben meg már nyűg a kapcsolat, mert "pazarolod az idejét" az idejét az olyan programokkal, amik őt nem érdeklik.


Én tuti nem sírnék utána, nem érdemli meg, nem szeret annyira, mint ahogy mondja, hidd el. Ha szeretne, akkor mindent megtenne azért, hogy felrázzátok kicsit a dolgokat.

2011. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem megunt picit téged. Próbáljatok találkozni új helyeken. Vagy dobjátok fel valamivel a kapcsolatot. Most szakított néhány napja, és már megbánta? Akkor tuti ez van, hogy megunt, de szeret. Tapasztalat. Ha feldobjátok a kapcsolatotokat valamivel, akkor nem lesz ilyen gond. Mindig egy pici kis újítás és jó lesz az :)

19/F

2011. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!