Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém szerethet még? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szerethet még? Hogy bolondítsam meg?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy ffival. Ő kereset meg engem, ő kezdeményezte az első csókot, ölelést. De ő is utasított vissza, szval a kapcsolatunk, most a nem komoly, majdhogynem "szexkapcsolat" kategóriába tartozik. Igaz szex nincs, csak orál, azért ilyen könnyen nem adom magam. De szeretném magamba bolondítani. Szeretném, h bomoljon utánam. Megjegyzem soha nem én keresem, mindig ő kezdeményezi a találkákat. Segítsetek, mit tegyek?

19/L


2011. aug. 28. 10:14
 1/10 emlya ***** válasza:

Érd el h kaparjon utánad, mond azt h az az időpont amit javasol neked nem jó, mond le a talikat, és akkor talán elkezd kaparni, ha nem akkor keress mást.

22/L

2011. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

visszautasított - figyi annyira nem jössz be hogy a barátnőm legyél, de szexelhetünk, majd kereslek ha épp nincs jobb, és rám férne egy szexelés - oké, szexelni azért nem akarok még, de szívesen leszplek időnként ha olyanod van.

Belebolondulás??? szerintem kizárt.

Mennyire értékeled te magad? szerinted bele lehet valakibe így szeretni? szerinted ez nőies? ez megalázás!

Semmi szex!! udvaroljon, imádjon, legyen komoly, semmi laza kapcsolat,majd ha térden állva csúszik, megfoghatja a kisujjadat.... így nem tud szerelembe esni egy ffi, te magad akadályozod meg, lehetetleníted el!

2011. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És, ha lemondom a talikat ő meg ráun?
2011. aug. 28. 10:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, de most már, h visszakozzak?
2011. aug. 28. 10:25
 5/10 anonim ***** válasza:
most már ugyanúgy viszakozz mint ahogyan eddig is kellett volna! megmondod szexelni nincs vele kedved,de lemehettek meginni egy kávét együtt. vagy bulizni, tudom is én. légy kedves, barátságod, de kissé - elérhetetlen.
2011. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, megoldom a helyzetet. Úgyis adja majd magát, h mit kell tennem. A lényeg, h nem fogom hagyni, h legközelebb közeledjen felém. igaz kicsit gonosznak érzem magam, hiszen ő tiszta lapokkal játszik velem. Ő megmondta, h mit akar...és én tulajdonképpen "rábólintottam". De olyan jó lenne, ha több is lehetne ebből a kapcsolatból.
2011. aug. 28. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:
baromi gonosz vagy! nem szpsz le egy fszt aki semmibe nem vesz téged! szegény még a végén ki kell vernie. mi lesz így vele? bocs azt hittem te ember vagy, nő, valódi, nem egy guminő. Rábólintottál rendesen a farkára hát az biztos mondjuk!! tiszta lapok?? az hogy olyan hülye vagy nyíltan kihasznál téged az nem tiszta lap! az gusztustalan lap!
2011. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Öhm, hát igen ezt elfelejtettem. Én nem orálozok neki... Szval, nem cuppanok rá a péniszére nap, mint nap. Ő viszont alkalmanként többször is kinyal engem.
2011. aug. 28. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:

érdekes. felmegy hozzád egy nyalásra te meg nem csinálsz semmit? és mivel szakítottatok ezért ennyi... nem is beszélgettek. és most szeretnéd hogy legyen komolyabb...

kezdjétek erölről. mintha emberek lennétek.

2011. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, nála vagyunk. És igen csak simogatjuk, puszilgatjuk egymást. És ő nyal... és nem voltunk mi soha egy pár. Csak én szeretném.
2011. aug. 28. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!