Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem járni senki? 20L

Figyelt kérdés
168 cm vagyok, 89-72-93. Nem tudom, hogy ez jó arány-e, de egyszer már felkértek modellkedni. Az arcom se csúnya. Kedves vagyok, és hűséges. Nem tartom magam se csúnyának, se rossznak. Eljárok bulizni szinte minden héten. Nem vagyok nagyszájú, de annyira félénk se. Régebben volt 1 fiú, aki próbálkozott, de nem találtam vonzónak. Mi lehet velem a baj? :S
2011. aug. 29. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kép megkönnyítené a dolgunkat.
2011. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem tudom. Próbálj mások felé nyitni. Keress barátokat, csatlakozz közösségekhez, ahol tudsz ismerkedni. Ha valóban olyan vagy, ahogyan leírtad, biztosan járni akarnak majd veled
2011. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én szívesen megismernélek, érdekes személynek tűnsz:)

Csak egy valaki próbálkozott be nálad eddig?

21f

2011. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
xD , hogy egy kibeba.szott gyökér vagy !
2011. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 twinky ***** válasza:
Neten nem ismerkedem, de ha gondolod, talalkozhatunk, es megmondom, mi a hiba. Merre laksz?
2011. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úristen, szép vagy és csak 1 vki próbálkozott?:D

Ez kicsit hihetetlen tudod:P

F18

2011. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Basszus ti mennyire gyökerek vagytok. Mind be akarjátok fűzni szegényt. Én azt mondom neked (mint szintén alacsony népszerűségnek "örvendő" fiú), hogy türelem rózsát terem. Ahogy fent is írták már járj el közösségekbe interneten vannak klub oldalak, azoknak ha olyan, amilyenben én vagyok, vannak találkozói, ott sok ember van. Akkor jön a szerelem, amikor nem számítasz rá, onnantól meg csak tőletek függ. Viszont addig kérdezd ki a barátaidat, hogy miket a hibázhatsz, illetve miket hibáztál és figyelj arra, hogy azokat ne kövesd el. Szerintem így van esélyed. Én is ebben bízom:D
2011. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem akarom befűzni, ki akarom deríteni, hogy vajon érdemes-e őt megismerni.

21f

2011. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez így fura, ha minden héten mész bulizni, akkor nem hiszem, hogy eddig csak egy srác próbálkozott be. Magamból kiindulva, ha buliban vagyok, táncolok stb. min. 5-6 srác megkörnyékez egy-egy este alatt, és ugyanez igaz a barátnőimre is. Szóval szerintem lehet nálad valami a háttérben. 19L
2011. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

én a neten nem szívesen ismerkednék, szerintem nem is mernék így netes ismeretség után találkozni senkivel.

bulizós helyeken csak olyanokat tapasztalok, hogy mondjuk vki letaperol, vagy mondjuk táncnál egyből nyomul, hogy lesmároljon. Én ezt nem igazán nevezném próbálkozásnak, inkább csak arra megy, ki h az illető befűzzön egy csajt arra az estére.

egyébként utolsó válaszoló, ti biztos akkor nagyon szép csajok vagytok, vagy jól mozogtok, vagy csak tudjátok hova kell járni bulizni :), mert amikor én megyek se én se a barátnőim nem ilyen népszerűek.

2011. aug. 29. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!