Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kellene tennem ezzel a férfivel?

Figyelt kérdés

Elősször is tisztázom, hogy nem egy tini kisfiúról van szó, hanem egy érett férfiról(30-on már túl...)

(Azért, hogy ne mondjátok azt:"majd kinövi")


Nagyon imádtam őt, szerettem.Mindent megtettem volna érte, és már tervezgettem a "kapcsolatunk" elején is komoly dolgokat.Neki szerettem volna gyereket szülni, és elképzeltem ahogy az oltár előtt vár, miközben gyönyörködik a menyasszonyában.

4 éve ismerem őt, de csak pár hónapja kerültünk közelebb egymáshoz.Mikor együtt voltunk(társasággal), nagyon figyelmes volt, csodált, flörtölt velem.A Föld felett lebegtem és nem hittem el, hogy lehetek ilyen szerencsés, hogy ő is akar valamit tőlem.A beszélgetésekből, és infókból amit hallottam róla tökéletes pasinak tűnt.

De rá kellett jönnöm, félreismertem.A legjobb barátjával valamelyik nap nagyon sokat beszélgettem, és elmondta hogyha tehetné minden nőt lefektetne az ő haverja(vagyis akkorra már az én szerelmem).

Kiderült, hogy soha nem volt komoly kapcsolata, minden éjszaka más nő fekszik mellette, imádja a kalandokat.Ami a legjobban fáj, én is csak egy lennék neki a sok közül.Tőlem is csak szexet akar, miközben én belészerettem.Azt hittem hogy ő más lesz, mert úgy éreztem figyel rám, de rá kellett jönnöm csak a farka miatt tette.:(

A 2 évig tartó szerelmemet elvesztettem májusban, azt hittem nem lesz kiút.Megtaláltam őt, felcsillnat a remény, és erre megint ezt kapom.

Nagy segítségre lenne szükségem, remélem tudtok tanácsot adni, mert már gondolkozni sem tudok ép ésszel.

Köszönöm!


2011. szept. 3. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
vegyél magadnak 1 nyelvtan könyvet.
2011. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
* férfival, mert az eredeti szó a férfiú, és ugye, az utolsó mgh. mély, tehát a toldaléknak is mélynek kell lennie..
2011. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat, lemaradt a t betű.

*Mit

2011. szept. 3. 12:10
 4/17 A kérdező kommentje:

Ó mégegyszer bocs, akkor férfival.

De lehetne, hogy a lényegre koncentráljatok?

2011. szept. 3. 12:11
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A válasz egyszerű.ha nem akarsz kalandot és nem akarsz egy strigula lenni, akkor felejtsd el!

Ne keresd a társaságát, és ne fogadd ha ő keres. Találj magadnak valami elfoglaltságot, hobbyt ami leköti az időd és a figyelmed,és lehet ott még az igazira is rátalálsz!

2011. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem lehetséges, h csak pletyka, és a legjobb baratja akar toled vmit?
2011. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Több helyesírási hibát találtam én azért...
2011. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
épp ezért nyelvtan
2011. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
100% hogy nem pletyka.A barátjának boldog kapcsolata van.(család, gyerek)
2011. szept. 3. 12:15
 10/17 anonim ***** válasza:
akkor felejtős.. :S
2011. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!