Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt tudnál maradni úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnál maradni úgy a pároddal, hogy tudod, hogy az anyósod utál téged, és mindent elkövet, hogy szakítsatok?

Figyelt kérdés
Már kaptam tőle olyan megjegyzéseket,hogy büdös k..va,tehén,volt olyan is,hogy megütött,stb.
2011. szept. 3. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Együtt. Gondolj arra, hogy az anyós úgy is megdöglik idővel. :)
2011. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Kemény dió, de nem kell elmenni a karácsonyi vacsorákra, és kész. Egy idő után azt éri el, hogy megutálja a párod a saját anyját. Félti a kicsi fiát, hogy elveszed tőle, gyakori eset.
2011. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Jó messzire költözzetek...
2011. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Moszuke ***** válasza:
100%

hát anyós jelöltem hasonló.. bár kétszínű és jópofizik.. de nagyon átlátszóan tolja:)

viszont néha g_ci zavaró, hogy baja van velem:) na de hát nem őt szeretem hanem a lányát:)

és ja a válasz igen, együtt maradnék/ok

23f

2011. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Hacsak utál, azt lesz*rom. Ha megüt visszaütök. Komolyan. De sanszos, hogy nem sokat mennék oda. Ha a pasimnak kellek, nem fog ezzel törődni, ha anyuka el tudja marni tőlem, akkor eleve nem volt esélyem.

20L

2011. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az emlitett szofordulatok alapjan rangomon aluli, ahogy ebben a csaladban mas emberekrol velekednek. Gondold el, hogy ez a nő nevelte fel a kedvesed, ez lett a fiu normája is....

Az is szempont, hogy a fiu iylenkor megvéd-e Téged, vagy mit tesz annak erdekeben, hogy ne légy kitéve ennek a kegyetlenkedesnek.35L

2011. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Már egy jó ideje így vagyok együtt a barátommal. :) 5 éve vagyunk együtt, kb. 3 éve útáljuk egymást az anyóssal. Szerencsére barátom nem hajlik rá, hogy miatta elhagyjon engem. :) Sőt, már fordítva is igaz az anyósság, de én sem fogom elhagyni őt a szüleim miatt. Elköltözünk, és minden jobb lesz.
2011. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Nincs barátnőm de még az is jobb lenne mint a semmi, ha olyan barátnőm lenne akinek az anyja, apja utál.

Bár szerintem nincs bennem semmi kivetni való, mondjuk ha túl fiatal lánnyal jönnék össze akkor lehet lenne a szülőknek egy-két szava, de igazából nem is annyinak nézek ki mint amennyi valójában vagyok, pár évvel kevesebbnek néznek.

2011. szept. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a barátom nagyon szereti a családját. De ők már olyannal zsarolják,hogy ha velem marad,akkor kitagadják őt,és nem mehet többet haza. Szeret engem,velem akar maradni,de nem tudom mit csináljak,mert nem akarom,hogy összevesszenek. Mégis csak az anyja. De így meg mi lesz,ha esküvő lesz? Vagy gyerek? Tiltsam meg,hogy eljöjjön v hogy láthassa az unokáját?
2011. szept. 4. 07:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Velem szó szerint ugyanez megtörtént (én vagyok a lány, 22 éves), hogy már az exemet akarták elküldeni otthonról, ha velem marad. Igazából nemcsak emiatt lett vége, de hidd el, az emberre rányomja a bélyegét, ha minden nap ezzel stresszelik otthon...és ha valamit túl sokat hallgatsz, hajlamos leszel elhinni.

2011. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!