Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy felfogja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy felfogja? (pasi kérdés)

Figyelt kérdés

Már szakítottam a barátommal több mint 1éve.Már nyár eleje óta amikor felmegyek Facebook-ra állandóan rám ír és tényleg úgymond hülyeségeket írogat.Múltkor meg azt mondta hogy 1része mindig várni fog rám...

Én nem szeretnék tőle már semmit és amint látom még mindig nem tette túl magát rajta.Hogyan mondhatnám emg neki hogy ne is bántsam meg vele de megértse?


Lehet hogy nem ebbe a kategóriába tartozik.Akkor jelentsétek a kérdést :)Köszönöm előre is.


2011. szept. 8. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem kell a fakszni: nézd,kedves tőled,h nem felejtettél el,de én már rég túlvagyok rajtad. neked is ideje h továbblépj! légy jó!

és töröld az ismerősök közül

2011. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Például törlöd mindenhonnan.

Ha hív nem veszed fel. Ha ír emailt nem válaszolsz.

Ennyi.

2011. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is kan vagyok de a felfogásom még ilyen téren épnek mondható. Az ilyen retardáltak csak kb ebből értenek, javaslom szó szerint bemásolni neki:


"Idefigyelj te retardált hülyegyerek. Elküdtelek téged a bús pitsába, okkal, mert nem vagyok kíváncsi a retkes fejedre. Eddig türelemmel voltam irántad, de látom, fatuskó vagy és tőmondatokból sem értesz. Ha mégegyszer rámírsz FB-on, letöretem a kezedet és lyukat fúrok abba a lágy agyadba, pötsfej! Üdvözlettel és a legjobbakat kívánva: Zita"

2011. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ömlengj neki milyene jó az új pasid az ágyban.
2011. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Telefonon nem tud hívni.Új számom lett azóta.De köszönöm a válaszokat.Eddig mindig megtudtam oldani ezeket a dolgokat de most valamiért nem megy :S

Ő olyan srác akit elég sokszor megbántanak.És érzékeny is...

2011. szept. 8. 17:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ő olyan srác akit elég sokszor megbántanak.És érzékeny is...


Szóval érzelmileg zsarol. Ne hagyd, nem a te felelősséged!

2011. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy hiába vár, te másra vársz.Az se jobb az érzékeny kis lelkének, hogy beleéli magát a semmibe.
2011. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébkét a srác most 16éves lesz lassan.Én meg 14.Úgy hogy az ágyas dolog kilőve ugyanis nem tervezem az elkövetkező 1-2évben sem.De azért köszönöm :)
2011. szept. 8. 17:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

De ha ismerősként van bejelölve neten, miért ne írna rá, könyörgöm? Azért vannak ezek az oldalak, hogy beszélhessünk az ismerőseinkkel. Akivel nem akarunk beszélni, azt nem tesszük az ismerősök közé.

Kivéve ugye akik sportot űznek az ismerőseik számából...

2011. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod törölni,akkor tiltsad le.De ne válaszolj neki,mert minden egyes betű/szó amit írsz neki,új reménnyel tölti el.
2011. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!