Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Örülnétek, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Örülnétek, ha az évfordulótokra a barátnőtöktől egy poszter méretű képet kapnátok kettőtökről? Egy nagyon jól sikerült nyaraláson készült a kép, szép emlék, jó kép, jól is nézünk ki rajta.

Figyelt kérdés

22N

Persze nem csak a képet kapná, főzök neki vacsorát, és különlegessé teszem a hangulatot a hálószobában is. :) Jó ötletek?


2011. szept. 9. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
szerintem jó ötlet :D ugyeh... örülnie kell annak ami szívből jön.. :P
2011. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs, de én hányi tudok az ilyen ajándékoktól...
2011. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát a poszterre néznék egyet. Mondjuk nem vagyok posztermániás, semmit ilyesmit nem raknék ki a falra, mégha a szerelmemmel lennék rajta, akkor sem. Az ilyen képek egy idő után elévülnek és nem az lesz, hogy milyen jó volt, hanem te jó ég de cikin néztünk ki rajta. Gondolj csak a családi albumokra.


A vacsi, meg a hangulat az oké. Annak tényleg örülnék. Szerintem nem muszáj semmi ilyesmit adni egymásnak. Már az is szép tud lenni, ha hangulaosan megünneplitek és együtt vagytok. De ha mindenképp adni akarsz neki valamit, találj ki valami kevésbé giccseset. Pl akkor már egy általad barkácsolt fotóalbumot, amiben a legkedvesebb képeitek vannak. Nem nagy dolog, kivágsz pár szép karton papirt, ráragasztod a képeket, beboritod a fedeleket, kilyukasztod és átkötöd egy szép masnival. Stb.


22F

2011. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BlackSword ***** válasza:

Bocsi, de én is kihagynám... annyira gagyi, hogy már fáj...

24/FÉRFI...

2011. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
A poszter jó, vicces, meglepődnék, tetszene, de a többitől én is hánynék. :D Aztán lehet hogy a posztert sem raknám ki a falamra, de ezen nem sértődne meg nálunk senki xD De hát ki hogy van ezzel...
2011. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél neki valamit, amire tényleg szüksége van. A hobbijához, vagy sportoláshoz, vagy a kocsijához...

Nekem ezek a fénykép, meg vacsora csinálás sose jött be igazán...

Próbálj meg az ö fejével gondolkodni. Egy k...va képnek egy férfi nem hinném, hogy annyira tudna örülni. Persze, ha ezt ö adná neked, az jó lenne, de forditva ez nem igaz.

2011. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem übegagyi és egyáltalán nem eredeti.
2011. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sokkal jobb egy karikatúra!
2012. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nn-- válasza:
ó ilyen g*ciket... sztem nagyon jó! csak ne poszter legyen hanem keretes felakasztós
2012. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!