Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányérzet?! Alapvetően egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányérzet?! Alapvetően egy mosolygós, vidám lány vagyok, de az utóbbi időben nem csak a körülöttem levők, hanem magam is észrevettem magamon egyfajta változást.

Figyelt kérdés
Sokszor érzem magam magányosnak (annak ellenére, hogy sok jó barátom van), és hiányérzetem van. Nyáron megismertem egy fiút, akivel sokat beszéltem, az elején még nem foglalkoztam túl sokat vele, de most már ott tartok, hogy állandóan rá gondolok, mit csinál, hol van stb. Hiányérzetem van, ha nem beszélünk. Ilyen erős érzésem még sosem volt olyan iránt akivel csak interneten tartottam a kapcsolatot. Mi a teendő, hogy változzon valami, újra a régi legyek? És egyáltalán normális dolog ez?! 18/l
2011. szept. 14. 20:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

csak mond meg neki és én néha úgy vagyok ha már lúd legyen kővér szval ha már akarod mond meg és ha nemet mond akkor sincs baj gondolom csinos lány vagy meg érett picit rossz lesz de nem annyira meg egy ilyen lánynak/nőnek úgy is lesz valakije és az érzéseidet sose hazudtold meg mert csak hosszú távon magadnak ártasz!!


19f

2011. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm igyekszem megfogadni ezeket! :)
2011. szept. 15. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!