Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Kit választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kit választanátok? Egy rossz stílusú agresszív pasit vagy egy normális, helyes, intelligens pasit?

Figyelt kérdés
Avagy a kigyúrt, kopasz, tetovált gyerekek jönnek be vagy a jóképű és ingbe járó srácok?
2011. szept. 15. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
vagy inkább mondjuk úgy a gazdag csávók :D
2011. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Boss911 ***** válasza:
79%

Azt a csajt(mert én fiú vok) akivel több a közös és szeretjük egymást


ez sztem tök egyértelmű

2011. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális, helyes, jóképű, ingben jár (vagy mellényben, ez számomra az, amivel ki lehet ütni, ha meglátok egy srácot mellényben... hát, az egy nagyon jó pont nekem XD). 16/L
2011. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kpecér ***** válasza:
63%
lányoknak az kell h azt érezzék h megvannak védve és bármit csinhetnek nem lesz para mert van aki megvédi őket ha ezt enm tudod nekik megadni akk a kopasz állathoz fog menni mert ő széttép bárkit...
2011. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2. Még szép :) Miféle marha az,aki agresszív párt választ egy öltönyössel szemben?????????
2011. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
azt, amelyiket szeretem.
2011. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

lányoknak az kell h azt érezzék h megvannak védve és bármit csinhetnek nem lesz para mert van aki megvédi őket ha ezt enm tudod nekik megadni akk a kopasz állathoz fog menni mert ő széttép bárkit...


Rajta is fog a golyó :-)

2011. szept. 15. 21:15
 8/15 A kérdező kommentje:

2. Még szép :) Miféle marha az,aki agresszív párt választ egy öltönyössel szemben??????


Látod. Vannak akik totálisan rosszul látják. Csak akkor jönnek rá ha már kiengedik őket az intenzív osztályról miután a szuper izmos pasijuk agyba főbe verte őket! Vagy még akkor sem :-)

2011. szept. 15. 21:18
 9/15 anonim ***** válasza:

Azért ez nem feltétlenül igaz. Szóval nem feltétlenül ver nőket, aki agresszív,de nekem olyan sem kellene, aki visszaél vagy fitogtatja az erejét.

Én az úriembereket szeretem.Nem érdekel, ha erős és fizikailag tényleg képes lenne szétverni egy egész kocsmát is, ha nem olyan típus akkor úgysem tesz ilyet, ettől még lehet úriember.

A kopaszság és tetováltság nálam eleve kizáró ok, kivéve ha a kopaszság önhibán kívüli. :)

Minden vágyam egy művelt, intelligens tényleg úriember férfi, akinek van humora :)

2011. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A nőkenk igazi férfi kell, mármint én úgy vettem észre, hogy sokuknak. Attól hogy agresszív jellem, még nem biztos hogy a szeretett nőjével is az. Vagy ha mégis, akkor lehet hogy nagyon kiérdemli a nő, vannak ilyen provokatív macák, de ezt most haggyuk. Tény,hogy az agresszívebbek erősebbek, határozottabbak. Az öltönyös karrieristák meg uniform tizenkettő egy tucat bájgúnárok, ráadásul eléggé hajlamosak papucskodni. Akinek házicsicska kell, azoknak lehet hogy jó az öltönyman, igaz azok pénzzel jobban béleltek, bár ez sem mindig van így.
2012. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!