Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni a gátlásokat?

Figyelt kérdés
30-as ffi vagyok, kis termetű, 162 cm, 60 kg. Imádnám a jó nőket, és megelégdenék eggyel is, de nem jövök be nekik, ezért már gátlásos lettem. Nekem a 165-170 körüli, csinos testű nők jönnek be, és nem igazán tudom, hogyan szedjem fel őket. Az utcán nem szeretik, ha megszólítom őket, a dizsiben em táncolnak velem. Ha elmegyek menő zenésznek, vagy színésznek, akkor majd kelleni fogok nekik?
2011. szept. 20. 12:49
1 2
 1/12 Lady Jesus válasza:
Danny Devito is egy csepp színész, mégis imádják a nők, mert jó humora van, meg sok pénze.
2011. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legyél Dj azt szeretik a lányok ;)
2011. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Elég gyermeteg hozzáállás,egy harmicastól.
2011. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha elmegyek menő zenésznek, vagy színésznek, akkor majd kelleni fogok nekik? : igen, amúgy a magabiztos, beszédes és vicces férfiakat kedvelik, de náluk is a külső az ami igazából dönt... meg a pénz
2011. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Így evvel a hozzáállással soha ne fogsz nőt találni!

Ne a külsőre menj. Az mellékes. Ha ápolt, higiénikus, jól öltözött, rendezett akkor nem mindegy, hogy néz ki?


Kicsit adj lejjebb az igényeidről, mert így örökre szűz maradsz vagy csak a lotyóknak kellesz majd!

23/N

2011. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért adnék lejjebb az igényeimből, amikor maguk szép nők is igen igényesek?? Sportolok, nincsen pocakom. Ha csak a Mercire, és hasonló puccos dolgokra vágyik a szépség, akkor nem is kell az oylan.
2011. szept. 20. 13:16
 7/12 cartmenkid ***** válasza:
Bárki bármit mondhat ha valaki meglát valakit először csak a külsőségek látszanak meg nem a belső szépség! Klisés szöveg hogy a belsőszépség számít. Aki ezt mondja áltatja magát. Én sem vagyok egy kimondott csődör példány, de adok magamra és magabiztos vagyok. Csak találd meg a saját hangod, öltözködj normálisan, ne legyél bunkó, és adj a tisztaságra ezek mellett már csak kicsi önbizalom és meg is vagy!
2011. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 cartmenkid ***** válasza:
Ha megnézed ez mind nem is sok dolog... (Előző voltam)
2011. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 152 cm magas és 43 kg-os nő vagyok. Pont hozzád illenék! Mivel nekem már egy átlagos 175 centis pasi is magas.
2011. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kb. 140-155 centis lányok buknának rád. van egy pár ilyen ismerősöm.
2011. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!