Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szex terén eléggé hadilábon állunk. Normális, hogy ezt szóvá teszi és vitatkozunk, hogy mikor van vagy nincs szex? Csak komoly válaszolókat várok!

Figyelt kérdés

Nem tudom, Nálatok hogyan működik, de Nálunk mostanában igaza van a páromnak, hogy ritkán van szex. Ennek az az oka, hogy általában Én nem akarom, sőt szóvá is tettem Neki, hogy nem akarom, hogy minden találkozáskor az legyen a " cél ", hogy szexeljünk. Nem akarom, hogy egy idő után a szex miatt legyen Velem. Erre csak mosolygott és mondta, hogy mennyire hülyeségeket beszélek. Sajnos nekem visszatérő felfázásom van, szinte minden héten vagy második héten, már majdnem egy éve, de az orvosok sem tudnak mondani semmit, csak írják fel a gyógyszereket. Néha fájdalmas is a szex, de közben valahol élvezem is.

Tegnap Náluk voltam, a családdal társasjátékoztunk, 5-en, kb éjfél-1-ig, majd bementünk barátommal a szobába. Beszélgettünk, Én már nagyon álmos voltam, 6-kor keltem ( ő délben, mert egyetemre jár és nem kell minden nap bemennie ), alig bírtam nyitva tartani a szemem. Beszélgettünk, majd mikor mondtam, hogy megyek, megölelt, elkezdett csókolgatni ( azt akarta... ) és mondtam, hogy most ne, mert nagyon álmos vagyok mennék haza... És ő szinte besértődött, hogy miért kell nekem mindig könyörögni a szexért. Eddig megszakítással " védekeztünk ", a gumit egyikönk sem szereti, kb 1-2hónap múlva kezdek majd el fogamzásgátlót szedni, mert még egy elég erős hormongyógyszert kell szednem. Nem akarom a fogamzásgátlóval is a szervezetem rontani... Mást pedig az igazat szólva nem próbáltuk, de én nem is merem, mert félek, hogy csíp vagy akármi...

Szóval tegnap ugye hazajöttem, írtam Neki sms-t, hogy Én akkor is nagyon szeretem, visszaírt, hogy ő is szeret, csak nem érti, miért kell minden egyes alkalommal könyörögnie nekem, meg hogy ő nagyon kívánja, és sajnálja, de ő ilyen. És hogy én olyan vagyok mint egy 40 éves feleség...

Én szeretem Neki csinálni, de Nekem sokkal fontosabb az, hogy Vele legyek, sétáljunk, beszélgessünk, vagy csak feküdjünk az ágyon és beszélgessünk, mint szexeljünk...

Tegnap is elvárta volna, hogy tök kómásan, elégítsem ki, mikor tényleg nem volt kedvem hozzá, mert nagyon álmos voltam... ( plusz meg is vagyok fázva, ma reggelre a torkom is elkezdett fájni.. ) :S


Tudom, hogy valamilyen szinten Én is hibás vagyok, hiszen nagyon szeretem és mindent meg kellene adnom Neki...

Egyébként, mi jártunk tavaly január óta októberig, tehát 8 hónapig, majd szakítottunk, mert mikor felmentünk bulizni, akkor nagyon hülyék voltunk, ezen mára változtattunk emiatt már nincs veszekedés, sőt, hogy megint összejöttünk 1 hónapja kb, nem is veszekedtünk még. Tegnap sem veszekedtünk, csak ezen vitatkoztunk... Nagyon szeretjük egymást, tudom, hogy ő is szeret. Olyat ne is írjatok, hogy csak azért van velem... :S


18/L barátom 19 éves.


2009. ápr. 25. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Hát.. nem könnyű helyzet...

én nem irok olyat hogy nem szeret a barátod.. mert biztos szeret téged :)

csak nagyon megkivánt és ezért rosszul esett neki hogy nem csináltátok tegnap, de időközben ő is biztosan rájött, hogy hülye volt, hiszen megkellett volna értenie hogy beteg is vagy meg nagyon fáradt is...

Nálunk is volt már ilyen a barátommal... Ő akarta én nem, de olyan is volt hogy tényleg nagyon álmos volt és ö nem akarta én meg nagyon... és akkor én is besértdötem.. aztán rájöttem, hogy kibírom és megértem hogy most álmos...

Teljesen érthető hogy nem akarsz minden nap szex-et hiszen az sem jó, akkor egy idő után tényleg csak azért maradna veled a barátod... szeretitek egymást... próbáljatok még beszélni erről és ha szeret akkor megfogja érteni hogy most mért nem működött a dolog...

2009. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

szia!


Erről egy vicc jutott az eszembe. Lehet , hogy nem teljesen így van a vicc, de a lényeg benne van. Mi a pasiknál az előjáték? 3 óra könyörgés :)

a szex mennyisége/minősége 2 emberen múlik. Sok pasi odavan az állandó szexért és igényli is ezt a partnerétől. DE. Vannak olyan okok , amelyeket meg kellene értenie, ha igazán szeret. Pl. álmos , fáradt vagy; felfáztál; fáj közben....Ezt nem lehet arra fogni , hogy annyira kíván , hogy majd szétveti az energia. Az a szex. A szeretkezés meg az , amikor ő is akarja és Te is. A szerelmeskedés meg ennek egy további szintje.

Az a gond , hogy a "szerelem " nagy úr szokott lenni , de később jön rá az ember lány , tapasztalatok után , hogy az "ő is szeret" nem mindig úgy van ám!Eezzel nem azt írom , hogy ő nincs oda érted; de inkább azt látom , hogy a hormonok miatt kicsit áthelyezi a a kapcsolatot a lepedőgyűrés írányába. Pedig nem csak ez kell egy nőnek, ahogy írod is. Kicsit önző , na , hogy őszinte legyek. De nagy tanácsokat nem tudok írni , mert úgy veszed , hogy " nem értékelem pozitívan a kapcsolatodat vele". Tudom , milyen érzés, úgyhogy ennyi. Remélem mások is írnak hasznos tanácsokat Neked!:))

2009. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Huuu ez aztán hosszú leírás :D !

Abban egyetértek Veled, hogy nem szabad hogy a találkozásotok célja a sex legyen. Mi is úgy vagyunk ezzel a barátnőmmel, hogy ha van egykét sexmentes nap akkor tuti nem esünk pánikba, örülünk, hogy a másikat máshogyan is boldoggá tudjuk tenni, lelkileg kielégítjük egymást :D !

De azért arra is figyelj oda, hogy egy kapcsolatban nagyon fontos a szeretkezés, az egy bennsőséges dolog. Minden embernek megvan rá az igénye, ha valaki többet szereti csinálni, nem cseszheted le. Ugyanakkor a kérdés kínos hiszen akkormeg Neked nemjó a sex ha Neked nicns kedved hozzá. A felfázásoddal menj el orvoshoz, az erős hormontabletta csökkentheti a libidódat, lehet ezért nincs kedved a sexhez sokszor. Szerintem neki is meg neked is megértőbbnek kell lenned. Megszakításos módszer nem létezik nálunk pl, mi úgy hívjuk 50-50%...vagy lesz gyerek vagy nem, ugyhogy használjatok vmit (huvelytabletta pl). Szerintem beszéld meg vele, hogy neked nemcska a szex a fontos, hanem az érzelmek is, és egy kcisit legyen megértőbb Veled szemben, ugyanakkor amikor csak tudod elégítsd ki a vágyait. Sok sikert!


22/f

2009. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Szia.Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok én is.Valoszinuleg hozzászoktattad a barátodat,hogy mindig minden ugy van ahogy ő akarja.Nehéz lesz neki elfogadni,hogy nem,úgyhogy óvatosan csinald,különben gyakran fog igy hisztizni.
2009. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ma beszélni fogok vele erről az egészről komolyabban... remélem megértjük egymást e téren is!

Egyébként Ti, akik írtatok, hogyan oldjátok meg a " bulizásokat " ? Úgy értem, mentek-e külön vagy sem?


Mi régebben nagyon sokszor mentünk külön, majd találkoztunk az este végén, ugye akkor mindketten ittasan és persze veszekedés volt. Ezért is lett akkor vége. Hál'istennek erre mindketten rájöttünk, hogy mekkora hülyék voltunk mi anno és mostmár jobban odafigyelünk így egymásra...

2009. ápr. 25. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

13:46os vagyok:


Mi nem járunk külön bulizni, mert együtt vagyunk boldogok, és nem szeretek nélküle szórakozni mert az nekem nem szórakozás, hogy hiányzik, és ez fordítva is így van (1 éve vagyunk együtt amúgy). Persze havonta egyszer nem árt, ha haverokkal külön is elmegy az ember.

2009. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Szia! Ha nem akarod a barátodat elveszíteni akkor adj meg neki mindent szex terén! Sajnos a pasik úgy vannak beállítva h AZ kell nekik minden mennyiségben. Úgy vettem le, h te nem is vágysz rá, és ez azért van, mert ott gyakran fáj. Én is így voltam, nem szerettem vele szexelni, nem élveztem örültem ha végre vége van...Abban az időben meg is romlott a kapcsolatunk. Hálistennek azóta meggyógyultam ott, azóta sokkal jobb, és neki is jobb így!

A másik, ha neked könyörögnie kell a szexért, meg fogja unni, lehet másnak nem kell...Ne haragudj, én nő vagyok átérzem a helyzeted, de ne vedd ezt félvállról, mondván ha szeret nem a szex a lényeg. Neki az annyira kell mint neked a romantika. Ne foszd meg magad tőle, mert mást fog keresni. Még fiatalok vagytok.

A párommal mi csak együtt megyünk bulizni, ha külön mennénk menne a pletyi, na erre meg se neki se nekem nincs szüksége.

2009. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!! Igen, tudom, éppen ezért aggódok... nehogy mást keressen. Próbálok mindent megadni Neki, amit tudok... minden téren... de van mikor tényleg nem érezm úgy, hogy akarom... :S
2009. ápr. 25. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Egyszer volt ilyennel dolgom, állandóan csak szexelni akart, irtóhelyes volt, de szakítotam vele...szerettem és vozódam hozzá, de arra nem tudtam egy komoly kapcsolatot építeni, hogy mozi-utána kufirc, vacsi-utána kufic, reggel-este kufirc...fél évi bírtam, egy nőnek több kell, és ha a pasi ezt nem érti,ha neki elég ennyi, keressen egy fizetős bigét, előbb-utóbb sajna úgyis ott kötnek ki az ilyenek!

Vezesd rá a barátodat, ha komolyan szeret ő is változtat!

Ha pedig továbbra sem hajlik a kompmsszumokra, lehet érdemes lesz komolyan elondkozni a kapcsolat jövőjéről!

Legalábbis ha jó életet akarsz magadnak!


Az utolsó kommentelőnek:

Ezt már több helyről hallottam, hogy a pasinak MUSZÁLY mindent megadni szex terén, különben otthagy...

Egy nőnek nincs semmi más a tarsolyában, amiért egy pasi kitartana mellette, mint a rendszeres-oltáriorgazmusos-kufircolás? Ellég érdekess felfogás...:/ Nem irigylem a kommentelőt!

Ha EGYES nők csak a farkuknál fogva tudják megtartani az EGYES pasikat, egészségükre...de az már egy másik kategória...

2009. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!