Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért ad ilyen félreérthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ad ilyen félreérthető jeleket?

Figyelt kérdés

Február óta tetszik egy fiú. el is mondtam neki, de visszautasított. A legjobb fiú haverom(ákos) az ő egyik legjobb barátja, mind a ketten neki beszélünk a gondjainkról.

Tehát ő közvetített. És egyértelműen elmondta, hogy nem tetszem neki. Fel is fogtam, de én nem tudom elfelejteni.


A héten többször is félreérthetően viselkedett velem.

Facebookon beszélgettünk, sokszor nézett rám, mosolygott, az iskolával kapcsolatos dolgokat is tőlem kérdezgeti, nem az osztály ku*vájától, akivel szintén jóban van. De továbbra is azt vallja, hogy nem tetszem neki.

Ez most mit jelent?


2011. szept. 25. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy még gyerek (értelmileg mindenképp)
2011. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem tetszel neki, csak 1 olyan csajnak tart aki mindig ott van ha kell valami. Felejtsd el.
2011. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt szeretné hogy te lépj felé, mert ő meg nem tudja mit is akar.. Szerintem jobban járnál ha idősebb korosztályban nézel szét, ha teheted.
2011. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minek mondtad el neki? Senki sem szólt, hogy ha tetszenél neki akkor kezdeményezne ő???? Ez butaság volt, már ne is haragudj, most iszod meg a levét, mert most keményen ki kell várni, hogy kezdeményez-e, és csak a csillagokból fogod tudni, hogy komolyan érdeklődik-e irántad, vagy csak menőzni akar magának, hogy te még mindig oda vagy érte. Legközelebb légy okosabb? Azért nem ártana tudni, hogy hirtelen miért kezdtél volna el bejönni neki, ha eddig nem? Azért ez gyanura ad okot.
2011. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szerintetek hogy lépjek felé?

2011. szept. 25. 17:33
 6/11 anonim ***** válasza:
sehogy
2011. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ákos a legjobb haverod hazudik ,mert neki tetszel ,de ha a barátjával elkezdesz járni akkor neki esélye sem lesz.
2011. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ákosnak bizos nem tetszem. Ismerem már annyira, hogy megbízzak benne :)
2011. szept. 25. 17:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen egy kedves ember, nem kell ebbe többet magyarázni.
2011. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Facebookon beszélgettünk, sokszor nézett rám, mosolygott.<<<ezt facebookon hogyan? ennyire fejlődött az oldal?:O
2011. szept. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!