Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérnék. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék. Van egy fiú úgy viselkedik mint ha udvarolnia a lánynak, de nagyon úgy tűnik, hogy csak szívatja a lányt, lehet e ebből valami? Részletek lent. Légyszi normális válaszokat kérnék.

Figyelt kérdés

van egy fiú aki, ilyeneket mond egy lánynak:

csak te kellenél, olyan szép a szemed, nagyon jól nézel ki.


és a viselkedése is olyan, mosolyog a lányra, odaül mellé, mintha közeledne hozzá. és a legrosszabb az, hogy a lánynak eközben megtetszett a fiú, és most nem tudja, hogy lehet e valami, vagy a fiú csak játszik vele és szívatja, vagy lehet e ebből később valami? légyszi ha van hasonló élményetek írjátok le, hogy mi lett vele. köszi


2011. szept. 26. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy alkalmas kefélés mindenképp lehet belőle, ha a lány is belemegy.
2011. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de a lány nem azt szeretne, hanem , hogy ebből szerelem legyen és utána párkapcsolat.
2011. szept. 26. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Te a lány, vagy a fiú vagy? fontos, mert nem mindegy melyik részről nézzük a dolgokat.
2011. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én lány 15/ fiu 16
2011. szept. 26. 16:42
 5/10 anonim ***** válasza:
értem. és miből gondolod, hogy szivat? mert ezek alapján úgy tűnik hogy kedvel. vagy lehet hogy csak nagyon jó havernak gondol.
2011. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát abból, hogy csak akkor játssza magát ha ottvan a többi haverja amúgy meg rám se köszön meg semmi, és hát épp ez zavar, hogy ha tetszek neki úgy tényleg akkor miért nem lép , nem csak játszik velem úgymond. hát kb 1hónapja ismerjük egymást, meg pl csak személyesen beszél velem, egy email sem ír meg semmi, csak akkor vesz észre, ha nincs jobb dolga , vagyis nekem ez jött le
2011. szept. 26. 16:55
 7/10 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű a dolog,kérd el az msn-jét,telefonszámát,akármit.ha tényleg akar valamit úgyis megadja ha nem akkor meg nem,mert nem akarja h non stop "zaklasd" szóval tegyél felé egy "lépést" és meglátod hogyan reagál.

kicsit próbáld meg kívülállóként tekinteni a dolgokat,és akkor is sok mindent le tudsz szűrni a fiú viselkedéséből.

2011. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ez is nagyon jó ötlet, én arra is gondoltam, hogy ha megpróbálok vele távolságtartó maradni, és ha tovább próbálkozik akkor téll tetszek neki
2011. szept. 26. 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:

2 lehetőséged van

-vagy távolságot tartasz, habár egy egy numeráért ugyanúgy kivárnak egyesek,mint ha szerelmes lenne

-vagy te kezdesz el felé közeledni, és abból megtudod,mennyire "zavarod", ugyanis ha így van, azt fogod érezni hogy távolodik...ahogy te közeledsz,ergo mindig tart egy 3 lépést távolságot

2011. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Látszik h csak szivat!
2011. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!