Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Már teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már teljesen beleőrülök ebbe a helyzetbe! Nem lehetünk együtt, vájrak rá vagy hagyjam el? Azt hiszem ha ott hagyom abba belehalok de szerintem abba is ha vele maradok.

Figyelt kérdés
Több mint 1.5 éve megismerkedtem egy férfival . Az elején barátok voltunk, én túl voltam több nagy csalódáson ezért nem is bántam, hogy megbeszéltük nem lesz komoly a kapcsolatunk. Késöbb ez átalakult azt mondta ha egyikünk beleszeret a másik akkor hagyjuk abba.Időközben én beleszerettem és érzem ő is belém. Együtt alszunk , szeretkezünk stb érzem és mondja is néha ,hogy imád,szeret /meg én is őt/. Viszont ő egy realista ember és azt mondja állítsuk le magunkat. Heti 2X vagyunk együtt ami nekem kevés de szerinte több is mint ami lehetne. Én teljesen oda vagyok érte és most azonnal hozzá mennék feleségül ha azt kérné.
2009. ápr. 26. 18:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Tegyek egy merész lépést és mondjam meg neki , hogy szeretem ? De mi van ha ezért elhagy? Idáig megszokta , hogy velem nics gond bulizunk , jól érezzük magunkat kötöttség nélkül..
2009. ápr. 26. 19:04
 2/4 anonim ***** válasza:

húú ez elég érdekes helyzet! azt mondta már, hogy ő miért nem akar többet?

van egy olyan mondás, hogy

hagyd elmenni, ha visszajön mindig a tiéd lesz, ha nem akkor sohase volt a tiéd... vagy valami ilyesmi....

3 éve megismerkedtem egy sráccal, nem akart komoly kapcsolatot, még szórakozott is velem, majd rájött, hogy én kellek neki. ma a vőlegényem!!!!!!

egy próbát talán megér! egy-két hétig találj ki valamit, hogy ne találkozzatok, tudom, hogy iszonyatosan nehéz lesz. de lehet ez fog segíteni, hogy rájöjjön mi (TE) kell neki! ha ez nem igy történik akkor feleslegesen kínzod magad tovább!!!!!

sok szerencsét, remélem megtalálod a boldogságot!:D

2009. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, szerintem még nem kéne megmondani, hogy szereted, mert akkor tudni fogja h függsz tőle, és könnyen sebezhet!!!!
2009. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam , hogy megmondom mert már szerintem érzi és 1 éve csináljuk ezt már nem bírom szeretném tudni,hogy mi van.
2009. ápr. 26. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!