Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz a bizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a bizalmat újraépíteni?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja vagyunk együtt a barátommal (ő 21,én 19)...

Volt egy bakija, de úgy voltam vele,hogy egy esélyt mindenki megérdemel még. Ezt persze mindenki máshogy látja, én úgy voltam vele, hogy mindenki bakizhat egyszer,akár én is.

Azóta viszont,már eltelt lassan 3 hónap, de én nem tudok rajta túllendülni, és félek,hogy a folytonos féltékenykedésem megrontja a kapcsolatot...

Nagyon helyes, iszonyat nagydumás,ragadnak rá a csajok,ezt tudom,tudtam mikor összejöttem vele.

Ha külön vagyunk és elmegy bulizni haverokkal tudom,hogy akkoris körülveszik a csajok, viszont addig nem zavar amíg ez tettekké nem fordul át.

De nyilván, ha csinált is valamit miért mondaná el... stb..ez kattog folyton a fejemben, holott az,hogy elmegy nem feltétlenül jelenti azt,hogy meg is csal.

Hogy tudnám ezt leküzdeni?

Már engem is zavar...Oké,hogy buli után kifaggatom,megmondom neki,hogy mondja el,megbeszéljük,ha olyan,akkor szépen elválunk,de ha utólag derül kis,hogy rezzenéstelen arccal a szemembe hazudott,akkor nem lesz szép elválás belőle stb...

De mindig azon kattogok,hogy de mi van ha mégis..?

:\


2011. szept. 27. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a bizalom nem a Reichstag.
2011. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem is hasonló problámám van. Ha nem baj, írok neked privátot. ? :) Teljesen megértelek. 18/L
2011. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nyugodtan írj:)
2011. szept. 27. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Megtörtént. :)
2011. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
' Összeköthetsz erővel egy szálat, de a csomó örökre ottmarad.. '
2011. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elôre is bocsi a negativ üzenetèrt. Voltam màr èn is ilyen helyzetben. Ok h meg èrdemel még egy esélyt, szereted ôt meg ô is téged ez mind szép ès jò, de az a bizalom ami elôtte volt sohasem lesz ugyan olyan, mindig kételkedni fogsz a szavaiban, kérdôre vonod majd, aztàn elkezdi majd a féltèkenysèged zavarni ôt ès csak egymås vérét fogjàtok szivni.
2011. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2021. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!