Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vihetnék az anyukájának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vihetnék az anyukájának?

Figyelt kérdés

A hétvégén megyek először el hozzájuk. és azt gondoltam vihetnék valami az anyukájának. egy virágot vagy egy bom bom vagy valamit.

Szerintetek mi legyen az?

18/F


2011. szept. 27. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
egy nagy szep csokor viragot:D...valamit a dragabik fajtabol.. mert tudod milyen az anyosok..
2011. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ennek tutih hogy örülne:P [link]
2011. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Brigitta22 válasza:
Szerintem egy szep csokor viragot vigyel,de ne rozsat:)esetleg gelberat,kiralyliliomot...ettol az anyukak szive mindig meglagyul...
2011. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akár megérdeklődheted a kedvenc színét vagy virágát, és olyan csokrot.

Nagyon kedves gesztus lenne, bármit is viszel. :)

2011. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell virág! Én menten a kocsmába anyósomékkal!
2011. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 krvua ***** válasza:
análfűrészt!
2011. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igazság szerint nagyon szolidan szeretném rendezni az egészet. Meg ez még úgy sem az a nagy bemutatás csak elhívott magukhoz a barátnőm filmezni (nem kell rosszra gondolni, tényleg film!!) és hogy mégiscsak illene valamit vinnem alapon. Meg ha tudnátok pár tanácsot adni, hogy hogyan viselkedjek ilyen helyzetbe. mennyire szerényen, vagy ilyesmi. Köszi.

2011. szept. 28. 00:30
 8/9 anonim ***** válasza:

egy virág helyett azt olvastam hogy egy vibrátort xD

am szerintem a virág elég :)

2011. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet a virág. Vagy pl egy dobozos fagyi, pl a Vienetta mlg olyan elegánsabb csomagolású is, alkalomhoz illő: [link]

A viselkedésről pedig annyit, hogy a legjobb, ha önmagadat adod! Elejében talán picit visszafogottabbnak jobb lenni, de valószínüleg eleve az leszel mig fel nem oldódtok kicsit. Bátr nem tudom alapból milyen típusú ember vagy, laza, vagy visszafogottabb, szókimondó, humoros...

2011. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!