Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én nem bírom ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem bírom ezeket a helyzeteket vagy mások sem szeretik?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki hogy van vele, de nem igazán szeretem a tudatot, hogy a párom pultosnőkkel beszélget, röhögcsél... Más lányokkal esetleg flörtölget. Vagy éppen egy volt csajával összefutunk és beszélget vele, kedves aranyos mindenkivel... Azért tudni kell, hogy szereti is ezeket a helyzeteket mikor meg nézik a csajok stb. Most bennem van a hiba hogy ezek zavarnak?
2011. szept. 28. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia...ugyan ez nálunk is,ha mondom neki,hogy engem zavar,én se csinálok ilyeneket,azt mondja,hát nem tehet arról hogy ő kedves mindenkivel .... de engem zavar akkor is
2011. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Péternek több almája van mint Gábornak, ezért Péter boldog ember.
2011. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gábornak is sok almája volt, csak a rohadtakat eldobálta így maradt Egy! Mert fordítva annak nem örül, ha engem néznek meg a pasik, vagy én vagyok túl kedves másokkal...
2011. szept. 28. 22:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szólsz neki, hogy drágám ne flörtölgess másokkal?
2011. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ti tényleg nagyon szép emberek lehettek a pároddal kedves kérdező, ha mindenki titeket bámul a nők a pasidat, a pasik meg téged.
2011. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel a rohadt pultosnőkkel van mindíg a baj.

A párodat meg ne piszkáld emiatt, hozzájuk se érne.

2011. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs benned hiba, csak nem vagytok egyformák. Egy kedves ismerősöm épp emiatt ment szét az évek óta tartó pasijával. Nem volt semmi extra, csak a pasi baráti kapcsolatban maradt az exeivel. Nem flörtölés, meg jópofizás szinten, csak szóba állt velük. Akinek ez nem tetszik, válasszon olyan párt, aki rá sem néz más nőre. Ha nem megy, akkor nem kell reklamálni. Az ember minden jó, és rossz tulajdonságával együtt fogadja el a párját.
2011. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Ha még a kapcsolat elején jártok, most még simán szóvá teheted, hogy vegyen vissza egy kicsit, mert ezt megalázónak érzed.

Ha már jóideje együtt vagytok, nehezebb, hiszen egész idáig nem csináltál belőle ügyet, miért változtatna pont most.

Mondd el neki, mi megy végbe egy-egy ilyen helyzetben benned, hátha úgy jobban megérti, átérzi.

2011. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok újat mondani, de engem kifejezetten zavarna...
2011. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
engem viszont soha nem zavartak az ilyen helyzetek, mert én is könnyen szóba elegyedek bárkivel, pl egy pincér fiúval is, és mivel én nem csalom meg a páromat, én sem feltételezem, hogy ő meg fog engem.....bizalom
2011. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!