Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordul el, amikor közelebb értünk egymáshoz?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú,akinek tetszem,jöttek szemben velem a barátai meg ő,nézett engem,aztán ahogy majdnem egymás mellé értünk,oldalra nézett. Miért??
2011. okt. 1. 20:44
 1/6 anonim válasza:
58%
Szerintem rosszul lát a srác, neked meg jól áll a távolság
2011. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
arra még nem gondoltáűl hogy kancsal és téged látott csak a másik irányba nézett:D
2011. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Róbert Nagyúr ***** válasza:
47%
és mi van ha szellemet látott?
2011. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Félt, hogy ellopod a pénztárcáját.
2011. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hogy valaki normális választ is adjon, szerintem egyértelműen zavarba jött a közelségedtől :)
2011. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy addig se téged nézett. tudod van olyan hogy csak úgy meredsz magad elé és nem nézel, mert máshol jár az eszed. és amikor közel ért rájött hogy te azthitted hpgy téged néz. hát ez van...
2011. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!