Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Mit gondoltok egy olyan csajtól aki havi 2x leissza magát, lehet valami komolyra számítani, vagy felejtős?

Figyelt kérdés

nem mintha meg lenne, de már régóta gondolkodom hogy érdemes e küzdenem érte, vagy értelmetlen időpocsékolás..

18f


2011. okt. 2. 00:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
az még határeset.. elég határeset
2011. okt. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én alapból nem kezdenék olyan csajjal aki szereti leinni magát.
2011. okt. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
részegre? akkor felejtős...
2011. okt. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs gond azzal, ha havonta kétszer elereszti magát, és ad az élvezeteknek. Persze, ha ezt kulturált formában teszi meg.
2011. okt. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Saját tapasztalat alapján elég változó, volt olyan aki havi egyszer itta le magát, felesleges volt érte küzdeni, és volt aki minden hétvégén leitta magát, azért meg érdemes volt.

Gondold át alaposan.

2011. okt. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

mit gondolok róla? - eleve meghallom ezt, és valami lesajnálást érzek, undort, vagy legalább azt, hogy nem szívesen barátkoznék vele. mi a sz@rnak csinálja??

de ettől függetlenül, ez nem függ össze a párkapcsolati szokásaihoz. tehát esetleg lehet kitűnő barátnő de hát.. nekem nem szimpi mint ember.. neked még is? de fura.. akkor hajrá.

2011. okt. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Mivel te 18 éves vagy gondolom veled egykorú a hölgy vagy még fiatalabb ezért szerintem csak a hormonjai tombolnak és ezért teszi.Szerint elmúlik nála :) Nekem tinis dolognak tűnik ez a piálgatás.ha leakarod róla szoktatni,akkor ne menjetek bulizni és olyan helyre ahol inni tud egy jó darabig:)
2011. okt. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz feleségem, egyfolytában részegen fogom tartani, így elkerülöm a családi perpatvart.
2011. okt. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Kinövi.
2011. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%

havi 2x (magyarul nagyjából kéthetente hétvégén, ami rohadtul nem sok) én is elmegyek bulizni a barátaimmal, és igen, szokott fogyni az alkohol, de nem érzem magam romlottnak vagy erkölcstelennek vagy taszítónak és ha tudnám h ilyeneket írkál ki vki rólam, na az tuti felejtős lenne.

18 éves lány két éves kapcsolattal, közös jövőt tervezve a barátjával, aki nem mondta rá azt h felejtős.

2011. okt. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!