Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek értelme, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek értelme, ha így érzem tőle magam?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok a barátommal. Folyton azt érzem, hogy távolságtartó és hideg velem. Nem tudom, hogy az alapszemélyisége ilyen-e, és az eddigi kapcsolataiban is ilyen volt-e, vagy én váltom ezt ki belőle. A legtöbbször találgatnom kell, hogy valóban szerethet-e. Sokszor úgy kell a találkozóinkat "kisírnom", akkor is, ha rég nem látott. Első körben mindig más jut először az eszébe, ami fontosabb, nem az, hogy engem lásson.

Van, hogy napokig nem is keres fáradtságra hivatkozva, mondván, ilyenkor a barátokkal sincs ereje beszélni. (Viszont neten olyankor is minden este fent van, de nem keres). Ez idő alatt a családjának még nem mutatott be. Nem fogja meg a kezemet az utcán, és soha, semmit nem beszél az érzéseiről. Azt mondja, aki férfiból van, az nem tudja/nem akarja kifejezni az érzéseket. Viszont mivel ennyire rejtélyes, úgy érzem, szinte semmi meghittség nincsen a kapcsolatunkban. A testiséget leszámítva mintha nem párom, hanem egy ismerősöm lenne, mert kb. az ismerőseim is így viszonyulnak hozzám, ahogyan ő.


Nem érzem, hogy tényleg örül nekem és széppé tudom tenni az életét, mert semmilyen formában nem fejezi ki. Nem érzem azt sem, hogy igazán bele akarna folyni a dolgaimba, vagy jobban meg akarna ismerni. Sokszor ha írok, vagy mondok neki valami számomra fontosat, egy hümmögéssel lerendezi. Azt sem érzem, hogy engem a bizalmába fogadna vagy megnyílna nekem, mivel ugye az érzéseiről semmit nem mond, és ha valami kapcsolatunkat, kettőnket érintő dolgot akarok vele megbeszélni, akkor is úgy kell belőle kihúznom a választ.


Nekem ez az első kapcsolatom (L, 21). Most már kezd derengeni, hogy azért ez az egész valahogy nem normális...


Mit gondoltok? Ő ilyen, vagy engem nem szeret igazán, az a gond? Nem hiszem, hogy más kapcsolatok is ilyenek általában...


Ha nem változik, már úgy érzem, szakítani fogok. De tudna-e változni?


2011. okt. 8. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális. Nekem kicsit olyan szaga van, hogy addig lesz veled, amíg nem talál mást, jobbat... Aztán ha megvan az illető úgy penderülsz ki, hogy csak na. Ne hagyd ezt! Egy kapcsolat a bizalomról, szeretetről, megértésről, támogatásról szól... A párom az, akinek bármit elmondhatok, akinek szimplán csak azért is bőghetek fél órát, mert éppen hisztis hangulatom van, aki végig hallgat, aki tanácsot ad, aki figyelmeztet ha szerinte rossz úton sodródom, stb, tehát aktív résztvevője az életemnek! Ez max pár hónap után kiderül hogy tud-e teljesülni valakivel, vagy megmarad egy fal kettőnk között. Általában amíg ez a fal ott van én pl nem is szoktam lefeküdni az éppen aktuális párommal... Ilyenkor érzem még azt, hogy van egy kis távolság kettőnk között, ami azt jelenti hogy nincs még feltétlen bizalom és szeretet. 7 hónap alatt azért már ennek a falnak le kellett volna omlania... ha nem történt meg gondolkozz el a folytatáson.
2011. okt. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
...Az én "barátom"is így viselkedett,aztán ki lettem dobva,szóval szerintem hagyjad a fenébe,és keress mást,ameddig nem jársz úgy mint én!Nagyon szerettem,és jól porig aláztattam magam....
2011. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel semmit nem tesz a kapcsolatért, még alap dolgokat sem, ezért ezzel semmi mást nem bizonyít, csak azt, hogy magasról tesz rá. Én a helyedben otthagynám, sőt, otthagytam volna már régen, ha ennyire tesz rám. Nem keres téged, nem érdekled, de mikor le akar feküdni veled, akkor rögtön megtalál? Hogyisvanez? Szakíts vele és majd találsz olyan srácot, aki foglalkozni fog veled, azért mert szeret és mert fontos vagy neki. És azt rögtön érezni fogod már a kapcsolat elején. 26F
2011. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Irtam neked privit!

Egyetertek az elöttem szolokkal, lapát! A priviben részleteztem a sajat sztorimat.

2011. okt. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok. Az elsönek nagyon igaza van! HASZNOS :)
2011. okt. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló természetű vagyok, nem szeretek az érzéseimről beszélni, nem igénylem, h kibeszéljem azokat (bár ha rákérdeznek, akkor a torkán is lenyomom :D ). De, hogy találkozni sem akar, az furcsa. Valahogy meg kell próbálnod kiszűrni a reakcióiból, hogy mégis mit akar :/
2011. okt. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi is hét hónapja vagyunk együtt a barátommal, kb ugyanez a helyzet, bár én csak 17 vagyok(ő 20). mondjuk, én a szüleit már ismerem, meg ő azért szokta fogni a kezemet... de én is azt érzem, hogy mindig van számára valami tőlem fontosabb. nem túl megnyugtató, hogy négy év múlva is lehet, hogy ugyan ez lesz. azért kitartás.
2011. okt. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pofonegyszerű a válasz, nem szeret téged. A felmerülő kérdésre már nehéz válaszolni. Meg tud szeretni kédőbb? Én passzolom, csak ő tudhatja.


Az nem baj, ha valakinek nem a prája a hobbijai s egyben, mert az már rövid távon is fárasztó, hosszú távon meg idegörlő. De a Te esetedben kérdező itt arról van szó, hogy nem szeret a párod.

2011. okt. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat így már rég nem jó, egyáltalán nem kezel egyenlő félként és társként, minél előbb fejezzétek be, szerintem, ennél mindenki többet érdemel, érzelmileg.
2011. okt. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most biztosan rohadtul fáj ez az egész, de hidd el, elmúlik. Az az ember nem szeret téged, ennél ezerszer jobbat kapsz! Csak dobd ki.
2011. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!