Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek mennyire tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyire tetszik a festett haj?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a barátom mult héten emlitette, hogy tetszik neki a fekete haj. Nekem barna hajam van, sötét barna inkább, és gondolkodtam a festésen, de féltem a hajam és nem szeretném tönkre tenni mert majdnem derékig érő hajam van már. Viszont szeretnék tetszeni neki, ti mit csinálnátok a helyemben?

És amugy fiúk nektek melyik haj tetszik jobban a festett vagy a természetes? :-) 22L


2009. ápr. 29. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Naturalista vagyok. De nem baj a festett haj csak ne legyen nagyon mű azt utálom.
2009. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
lány vagyol de szerintem sokkal szebb az igazi haj utána mikor nő le a festék az hogy néz ki ? szerintem annak való a hajfestés aki már őszül.
2009. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem fontos befestened, be is tudod szinezni, az olyan 10-20 mosásnál ki is jön a hajadból. de asszem vannak már olyan festékek amit ha fölkensz akkor a következő hajmosásnál kijön... olyat nem tudom hol lehet kapni.
2009. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
azaz vagyok
2009. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem spec jobban bejön ha egy nő kinézete természetes, nem fedi 2 liter festék, haját meg meghagyja olyannak amilyen. Egyszeri festés nem teszi tönkre a hajad, de baromi csúnya mikor kezd lenőni és előbukkan az igazi hajszín. Én a természetsre voksolok :P


18/F

2009. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy csak legyen természetes a festék.például fekete stb. és nem pedig piros
2009. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%

Szia!

Az én barátomnak is a fekete haj tetszik nekem volt már többször is fekete, de nagyon tönkretette a hajamat, kb fele kihullott tőle! :( Úgyhogy azt mondta, hogy ne festessem semmiképp. :)

2009. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

sztem se festesd be, a barátod ha szerelmes beléd, akkor nem kérne ilyet tőled, hisz elvégül barna hajad volt mikor megtetszettél neki, nem hiszem, hogy akkor most kiszeretne belőled...hisz ő választott téged,azzal,h elkezdtetek járni. meg sztem mű hatása van annak,ha vkinek nem eredeti szinű a haja..ráér a festés 50évesen is,hidd el,eljön még az ideje!

Dia16L

2009. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is barna hajú vagyok, de az én párom is megemlítette egyszer, hogy milyen jól néznék ki sötétebb hajjal a világos bőrömhöz. Megleptem azzal, hogy színezősamponnal befestettem, és egyrészt nagyon örült a gesztusnak, másrészt mindkettőnknek nagyon tetszem így, úgyhogy azóta is rendszeresen használom. Ez nem lenő, mire megtehetné, már kopik annyit, hogy újra befestem inkább, 5-600 Ft egy doboz (kb. másfél havonta veszek egyet), és én nem vettem észre, hogy bármi baj lenne a hajammal azóta, nem hullik, nem vékonyodik.

Ha kipróbálod, azt javaslom, hogy a derékig érő hajhoz két dobozzal vegyél első alkalommal, én is megjártam vele, mert nem volt elég a hosszú hajamra, és "foltosan" hülyén néz ki, később viszont, mivel egyenletesen kopik, az újrafestéshez már elég mindig egy doboz. Ha meg megunod, vagy nem tetszik, szerintem két-két és fél hónap alatt nyoma sem marad. :)

2009. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sötétbarna-vöröses hajam van. A volt barátomnak a világosbarna (majdnem szőke) tetszett, és én kérdeztem rá, hogy nem szeretné-e ha befesteném. Azt mondta kizárt. Az egy dolog, hogy tetszik neki az a haj bizonyos embereken, de nekem lehet nem állna jól, a bőrszínemhez, szemszínemhez. Az áll a legjobban MINDIG, amit a természet ad. Lehet, hogy neked is hülyén állna a fekete, és amíg más csajon tetszik a fekete a barátodnak, addig rajtad visszataszítóan hatna. Szóval NE! 20/L
2009. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!