Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet a legkönnyebben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a legkönnyebben, leggyorsabban, legfájdalommentesebben elengedni a párodat?

Figyelt kérdés
Tudod, h reménytelen ez a szerelem és nem kérdezzétek, h miért. És nem tudok most mással ismerkedni és a szívem szakad meg annyira hiányzik, de akkor is el akarom engedni. De csak rá gondolok
2011. okt. 10. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
lelököd a 10.-ről.
2011. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
fájdalom mentesen? - Sehogy!
2011. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért is reménytelen?Ha két ember szereti egymást,nincs az a gond amit nem lehet megoldani,HA MINDEGYIK ÚGY AKARJA
2011. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mennyi idő után, ha már hosszabb ideje együtt voltatok akkor biztosan nagyon nehezen és sok idő kell hozzá. Ha nemrégtől vagytok együtt akkor könnyebben gondolom. De tudod azt szokták mondani, h az idő mindent megold... a kérdés csak az h mennyi idő...
2011. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy fájdalom mentesen nem lehet szakítani.Az idő gyógyítja meg meg egy új szerelem.Vagy az sem.
2011. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

pedig ha almondanád, hogy "MIÉRT???" akkor jobban megértenénk a helyzetedet!


szóval miért reménytelen?

2011. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Elösször is beszélj meg vele egy utolsó éjszakát amit tényleg komolyan veszel hogy utolsó...legyen vacsora gyertya vírág az asztalon meg egy üveg pia...És másnap reggel könnyes búcsút vesztek egymástól és lessz időtők átbeszélni a hibáitokat a kapcsolatotokban...Aztán sosem tudhatod lehet ez az éjszaka változtat meg mindent!

Sok sikert!Legyél őszinte!!!

2011. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 life is beautiful ***** válasza:
kérlek könnyítsd meg kedves kérdező a mi(srácok) életét azzal hogy elmondod a valódi okát, hogy jobban kiismerjük a lányok hóbortjait. ha itt nem megy legalább privibe:P
2011. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 The Nuke ***** válasza:
84%

Olyan nincs, hogy reménytelen!

Az csak én vagyok!

3 napja dobott barátnőm, egy 3 éves kapcsolatból...

És meg is mondta, nem kellek neki, nem akar már semmit tőlem, pedig az elején olyan szerelmes volt, mint állaT!

Most meg Ő nem az, de én vagyok szerelmes, mint állat!


És ennyi! Nincs rremény, sem esély! És úúúgy fáj, h nagyon! Szal a párkapcsolatokban, szakításokban, főleg ha van szerelem is, akkor nincs fájdalommentesség!

2011. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amint elfogadtad,hogy nem lehet a tiéd,nem lesz semmiféle fájdalom,de csak akkor ha ezt tényleg elfogadtad.Én igy voltam az elsö szerelmemmel,egyik pillanatrol a másikra történt.Sőt amint ezt megértettem,egyfajta büszkeség érzés fogott el,és nagyon megkönnyebbültem.
2011. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!