Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sehogy sem jön össze új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy sem jön össze új kapcsolat, így abba a kísértésbe esek, hogy visszatérek a régihez. Ő szeretné. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Exemmel 3 éve szakítottunk, 2 év járás meg jegyesség után. Igazából nem szeretem, szerelemmel, már amig jártunk, éreztem valami nem jó. Nem is olyan jó, amikor ő megérint, meg hasonlók :(. Egyszerűen barátként tekintek rá, ő viszont szeret engem, tudom, mert mondta. Nagyon jó ember emígy. Ha vele lennék, mindent megkapnék, szerelmet is. Csak azt hiszem mégsem lennék teljesen boldog. Mit gondoltok az esetemről? Mi a helyes?
2011. okt. 11. 20:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze nem mutatnám ki, hogy nem vagyok belé szerelmes.
2011. okt. 11. 20:31
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindent megtennék, hogy boldog legyen velem.
2011. okt. 11. 20:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Akikkel utána találkoztam, becsaptak, jónak mutatták magukat, közben nem voltak azok.
2011. okt. 11. 20:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
23
2011. okt. 11. 20:37
 6/12 anonim ***** válasza:

A nagy szerelemre nem lehet kapcsolatot építeni, azt nem érdemes keresni, a szeretet, amelyhez azért párosul szexuális vonzalom is már reálisabb.


Ha viszont így sem tudod szeretni, nem érdemes belemenni, csak kellemetlen lenne a szex, plusz megjátszani hogy szereted csúnya dolog.


Csak te tudhatod mi tesz boldoggá.

2011. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy teljesen boldog a pároddal, akkor nem mennék hozzá vissza. A házasság nem fog segíteni ezen a helyzeten.

Ideig óráig tudod játszani, hogy jól vagy ,de egyre több dolog fog zavarni, egyre kevésbé akarod megjátszani magad.

Fiatal vagy , várd meg az igazit. Szerintem.

2011. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Belefáradnál a képmutatásba, amúgy is kiszúrná, hogy nem szereted, az ágyba meg nincs titok, ott minden kiderül.
2011. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden nő megérzi,hogy szeretik-e vagy sem. Idővel úgyis észrevennéd, ráadásul mivel nem szereted biztos feszült leszel a környezetében, keresgélni fogsz, amivel őt csak megbántanád.

Szerintem ne menj vissza hozzá, egyikőtöknek se lenne jó,hiszen te becsapnád magad is és őt is,ami nem szép dolog.

2011. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt ne tedd meg. Előbb-utóbb rosszul jársz.
2011. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!