Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a barátotok/ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátotok/barátnőtök miután szakított veletek akkor vele azonos neművel kezdené újra a kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Mondjuk hogyha barátod volt és szakítottatok és utánna meglátnád az ex barátod egy másik sráccal párkapcsolatban mit szólnál?? Vagy fiúk, ha az ex bnőtöket látnátok másik csajjal?? Mit tennétek? Mi lenne az első szavatok/reakciótok?


Én biztos hogy fölakasztanám magam...


2009. ápr. 30. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát kiborulnék. de nagyon, az bíztos, és haragudnék rá, nagyon.

Esteleg megtörtént ez?

2009. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hát xD

nem jutnék szóhoz...de azt mondanám a szemébe : mindig is sejtettem h meleg vagy xD

ez durva :D

2009. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: Nem hál' istennek nem történt meg, de nem is akarom, csak gondoltam felteszem a kérdést mert kiváncsi voltam :)
2009. ápr. 30. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Kinevetném
2009. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!