Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar ennyit szexelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ennyit szexelni a barátom mostanában?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, eddig elég volt egy héten 1-2, most pedig egy nap többször is igényelné, ami számomra nagyon fura. Ez kb 2 hónapja kezdődött, a meglepő az, hogy most rengeteg változás történt az életében, lediplomázott, új munkahelye lett, saját lakásba költöztünk stb, ezek stresszt váltottak ki belőle, az lenne a természetes, hogy nem vágyik annyira az együttlétre, nem? Bevallom, kicsit hevesnek tűnik, néha csak úgy nekem esik, én meg meg se tudok szólalni. Ráadásul én most nem szedhetek gyógyszert egy dolog miatt, ő meg magától nem mindig akar óvszert használni. Mitől lett ilyen?

22/L


2011. okt. 16. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont hogy felszabadult. De szívesen cserélnék veled, az én barátom feje fölött lebeg, hogy nemsokára lejár a munkaszerződése, de közben szeretné végtörleszteni a hitelt, így az elmúlt két hónapban alig szexeltünk :(
2011. okt. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lediplomazas is felszabadit, es az sajat lakasba koltozes is, mert most nem kell tartani attol, hogy benyit valaki, vagy meghall valaki, vagy kombinal valaki.

Talan ez az igazi énje.:) Dolgozik mar az uj munkahelyen, vagy most nem jar sehova be?

2011. okt. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát a lediplomázás felszabadító volt, de előtte a záróvizsga nem, rengeteget stresszelt, aztán kirúgták a munkahelyéről, mert laza volt, és most talált egyet, ahol fele annyit keres és sokkal kötöttebb is, a lakás meg még mindig nincs kész, csomó gond van vele, mert sokat kell rajta felújítani. Sokszor mérgelődik, meg káromkodik, "arra" mégis van kedve, mint valami vezérkannak. Nagyon durva.
2011. okt. 16. 01:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha több szexre, szenvedélyre van szüksége, akkor ez a legjobb, amit tehettek a boldogságotokért. Törődj vele kicsit többen, és élvezzétek az együtt töltött időt. :)
2011. okt. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Komoly iskola lehetett ha kirúgták azért mert laza volt. Szóval kb ilyen stresszes lehetett a zv is....
2011. okt. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Komoly iskola lehetett ha kirúgták azért mert laza volt. Szóval kb ilyen stresszes lehetett a zv is..."

Legalább olvasni tudnál b*zmeg!

2011. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit olvastam félre? Nem tudok rájönni!
2011. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem mennybemenetelnek, hanem stresszlevezetesnek hazsnalja a szexet.... Igen, ez nekem is durva... "Vilagnezeti" kulonbseg van Koztetek ezek szerint...
2011. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Mit olvastam félre? Nem tudok rájönni!"


A munkahelyerol rugtak ki.

2011. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"kirúgták a munkahelyéről, mert laza volt"
2011. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!