Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az a kapcsolat, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a kapcsolat, ahol folyton szakítanak majd kibékülnek? Mi értelme?

Figyelt kérdés
Akinek volt ilyen, meddig húzták mig teljesen vége nem lett???
2011. okt. 16. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Most én itt tartok! :( Igaz nem én szakítgatok állandóan a barátommal, hanem Ő velem! 5 éve vunk együtt! És hogy mi értelme?--semmi!De én nem tudom elengedni őt..nagyon szeretem! Hog meddig huzzuk arra kiváncsi vok, de remélem megoldódik minden!

Tapasztalatokra én is kiwi lennék most :D

2011. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tipikus se vele, se nélküle állapot. Szétmennek, nem találnak mást, teljesen kiéheznek, na jó lesz a szamár is.

Megint szétmennek, megint rádöbbennek, hogy na a pics*ba, megint nincs senki, na akkor visszamegyek ahhoz a hülyéhez, legalább van kit megdugnom. Ennyi.

2011. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9 évig..
2011. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

az exem csinálta ezt velem az utsolsó két hétben, szakított vagy 4x aztán meg nagylelkűen adott egy újabb esélyt...azt hitte, megteheti, mert bele vagyok zúgva...végül én szakítottam vele, de végleg, és jól pofára esett...igaz, még mindig szeretem, de nem érdemel meg és én sem ezt érdemlem, amit ő művelt velem


22/L

2011. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

9 év nem semmi.....

Én sosem értettem ezt a dolgot, viszont ez által igazából 2 másik ember kapcsolatára szeretnék rájönni, hogy mi lesz a vége?!

2011. okt. 16. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Az lesz a vége, hogy valamelyik fél végre talál egy olyan társat, akivel maximálisan jól érzi magát, és többet már nem megy vissza a másikhoz.

Ez.

2011. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem......akkor ez jó hír:D
2011. okt. 16. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, a barátjával 3 évig volt együtt, utána kb (nem túlzok!) 20szor szakítottak. Az utolsó három alkalommal már tényleg elhittem hogy vége van, de még akkoris összejöttek megint. Szerintem annyiról szólt ez hogy kellett nekik valaki, és könnyebb a másikhoz visszamenni, mint egy újat keresni... Azóta már találtak másikat.
2011. okt. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!