Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelmünkhöz mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmünkhöz mindig kötődni fogunk? (lent)

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok nagyon,a barátommal 1 éve vagyunk együtt.Fiatalok vagyunk és ezért gondolom nem éljük le egymás mellett az életünket..(hiába szeretném)

Van az az idézet hogy az Első szerelem sosem múlik el mégis mindig véget ér.

Jelenleg el sem tudnám képzelni nélküle az életem és a jövőm:/

Szóval az első szerelmünkhöz mindig fogunk kötődni valamilyen szinten? vagy az is lehet teljesen elfelejtjük vagy utálni fogjuk őt vagy ilyesmi?


2011. okt. 16. 18:16
 1/10 anonim válasza:
Én még mindig emlékszem az első szerelmemre, és tényleg véget ért. Még mindig bírjuk egymást, másfél év járás után. De a szüleim pl. egymás első szerelmei, és lám ----> még mindig együtt vannak, és lesznek is örökre, mert már annyi próbát kiálltak 23 év alatt. Ha megtalálod a normálisat, akkor ne engedd el, de ha egy pillanatra is kételyed támad, az az idővel csak nőni fog, és az egész életed elpazarolod egy csávóra, aki csak 35 éves korodban fogja elmondani, hogy mégsem akar veled élni,vagy fordítva, és boldog életnek búcsút inthetsz. Ha így lesz utálni fogod.
2011. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de miért ne maradhatna ő életed végéig? Egy csomó olyan ismerősöm van, akik életük első szerelmével maradtak életük végéig, vagy legalább is a házasságig, gyerekig már eljutottak... Butaság, ha azt gondolod, nem tarthattok ki egymás mellett- ha az Igazi szerelem, akkor bizony életetek végéig fog tartani.

Én amúgy jóban vagyok azóta is a sráccal, akibe először szerelmes voltam, de nem mondanám, hogy igazán kötődök hozzá, sőt, a mostani szerelmem mellett azt érzem, hogy az előző kettő nem is volt igazi szerelem, és a mostaniról érzem azt, hogy életem végéig ki fog tartani.

20/L

2011. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

hát én csak a barátom miatt vagyok bizonytalan abban hogy nem leszünk együtt örökké.

amúgy ha valakik szerelmesek és együtt vannak évekig miért szakítanak? nem alakul át a szerelem szeretetté? :S

2011. okt. 16. 18:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első szerelmem a SÖR volt...azóta is nagyon kötődöm hozzá
2011. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket az idézeteket világfájdalmas 16 éves kis p.csák írják, komolyan ne vedd már... ha ez igaz lenne, akkor a földkerekség minden embere az első szerelmén keseregne még a halálos ágyán is. Természetesen mindig emlékezni fogsz arra a srácra, akibe először bele voltál komolyabban zúgva, de abszolút nem fog érdekelni már semmilyen tekintetben.


25 N

2011. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem az idézet miatt írtam ki csak olyan igaznak tűnt és mostanában amúgy is gondolkoztam ezen és a mostani barátommal 2 éve már jártam 2 hónapot és szerelmes voltam és szakítottunk akkor és azóta úgy éreztem hogy legbelül még mindig szeretem stb.. és hát együtt vagyunk megint már 1 éve és érdekelt hogy hát tényleg az első szerelem mély nyomot hagy-e.
2011. okt. 16. 20:03
 7/10 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a választ:)
2011. okt. 16. 20:03
 8/10 ricsi2302 válasza:

Vannak olyanok akik kötődnek és eszükbe van de vannak olyanok is akiket nem érdekel .

Én az utóbbiba tartozom , most annak mi értelme van ha rágondolsz meg emlékszel rá szerintem élni kell tovább az életet ami volt elmúlt ! szép volt jó volt de nem lehet mindig ezen gondolkodni !!

Sztem a bnőmnek az eszébe van a volt fiúja mert ő vette el a szüzességét de ez mindenkinek a saját dolga :)

Én azt kívánom nektek hogy maradjatok együtt örökre és ne kelljen ilyet átélned !!!!!!

2011. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig semmi tragikus nincs abban, ha véget ér egy kapcsolat, csak akkor és az első időszakban tűnik úgy, hogy összedőlt a világ. Sokkal gazdagodik az ember személyisége, tapasztalatokra tehet szert, hogyan kell bánni a másik nemmel, hogy a következő párkapcsolata minél sikeresebb legyen és nem utolsósorban megtanul alkalmazkodni a veszteségélményekhez. Ezt úgy mondom, hogy volt már első szerelmem, amikor szakítottunk, elengedtem, aztán volt egy igazi nagy szerelmem, ezen már húzósabb volt túllépni, de sikerült. És egyikhez sem kötődöm, csak emlékszem rájuk és ez jó.
2011. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. okt. 18. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!