Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elalvás szakítás után, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elalvás szakítás után, nektek is kell valami dolog, amit átölelhettek?

Figyelt kérdés
Miután szakítottam a barátnőmmel az egyik legrosszabb dolog az volt, hogy nem volt kihez bújnom, kit átölelnem elalváskor. Ezért pótcselekvésként egy kispárnát karoltam át. Persze marhára nem ugyanaz, de mégis valami. Más is így próbál elaludni?
2011. okt. 17. 22:24
 1/10 You got OWNED! ***** válasza:
Én hétköznapokon szoktam egy nagy macival, mert barátnőm másik városban tanul. Ezért csak hétvégén jön haza:(
2011. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
[link] itt tudsz alvótársat válogatni :)
2011. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, minden szakítás után így volt.


F/35

2011. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jól van, úgy látom hogy akkor ez természetes.

A guminő jó lenne, csak mindig tátva van a szája, félek hogy horkolna. :-)

2011. okt. 17. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaja. Mert ha egyik nap együtt alszunk, akkor ha másnap nem, hiányérzetem van. Valamit szorongatni kell:))
2011. okt. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
detto, kispárna. csak sajnos mikor nálam volt, ő aludt a kispárnán, és éreztem az illatát szakítás után minden este...:(( később váltottam egy másik kispárnára:)
2011. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem szakítás után általában vagy 4-5 feles kell az elalváshoz...pedig én szoktam szakítani (mi lesz, ha egyszer velem szakítanak?detox?)


22/L

2011. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
00:11: sorstárs, én 3 xanaxal szoktam.
2011. okt. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem, ezzel csak én vagyok így... igen, én is hetekig az egyik plüssállatomat öleltem, de ez egyrészt vigasz is volt. Ja és én is rohadterős altatókkal tudtam csak aludni több hétig (a Xanax ahhoz képest lepkefing, amit én szedtem éjszakára).


25 N

2011. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

00:27: nem lóverseny. Xanaxból is van akkora adag ami a te Immovanodat, Stilnoxodat vagy akármilyen másik altatódat is lepipálja.


Na mindegy, jobb ha nem is emlékszem arra az időszakra.

2011. okt. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!