Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Önvédelemből" szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Önvédelemből" szakítani?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, kezdek beleszeretni a barátnőmbe. Ezzel még nincs is semmi gond. Sajna viszont azt is érzem, hogy ő nem ragaszkodik annyira ehhez az egészhez. Mivel már túl vagyok 1-2 elég húzós csalódáson, szinte rettegek attól, hogy olyan lányt szeressek, aki engem nem szeret. Most erősen gondolkodom azon, hogy szakítsak-e, mielőtt tényleg beleszeretek, és ezzel megkíméljem magamat egy csalódástól a jövőben. Nektek volt már ilyenetek? Mit lehetne csinálni?
2011. okt. 19. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
szar helyzetben vagy haver, de sztem ha nem szeret téged és még csak jele sincs ennek, akkor --> lapát
2011. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen és pont ezért tapasztalatból mondom: amikor ezt érzed már rég beleszerettél és már nincs visszaút.
2011. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, lehet, hogy már beleszerettem, ezért lenne valamivel megnyugtatóbb, ha én mondanám ki a nemet, mint hogy engem dobjanak.
2011. okt. 19. 10:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátom is folyton ezt csinálja kb 2 hét után elküldi a csajait.

Előtte volt egy csaj akibe nagyon szerelmes volt, de nem kellett a csajnak, aztán összejöttek amikor szakított a csaj a pasijával, de a csaj csak kihasználta.

Utána jött egy másik lány aki ráadásul az én barátom is,és vele egész sokáig bírták, de megcsalta, mert beleszeretett, és nem szeretett volna csalódni.Azóta ezen kesereg, hogy őt nem kellett volna elküldenie, és rohadtul féltékeny a lány mostani barátjára, és utálja.

Szerintem emiatt ne szakíts vele, mert a végén még te is így jársz!


19/l

2011. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

velem is ezért szakított az exem tulképpen "önvédelemből"..közölte,h azért tölt velem kevesebb időt mert ha látna,érezne,csókolna akkor szerelmes lesz belém és ő nem akar magával kicseszni mert ugy érzi h a korkülönbség miatt ennek nincs jövöje...

folyamatosan azzal áltattam magam,h ugyse fogok én se beleszeretni és amíg nem szakított addig nem is éreztem ,h én beleszerettem...szakítás után eszméltem rá,h én őt szerettem eddig a legjobban és ragaszkodom hozzá...

és azóta se tudom magam ezen túltenni teljesen,mert nem értem,h ha vkinek én lennék a tökéletes az ,h képes önvédelemből szakítani,és tartani a távolságot?..


21/L

2011. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jah és azt még hozzá kell tennem,h megcsalt "önvédelemből",felejtés céljából,h hátha így szakítok vele és nem fogjuk tovább húzni..

21/L

2011. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"szakítás után eszméltem rá,h én őt szerettem eddig a legjobban és ragaszkodom hozzá"


Tipikus.Az kell amit nem kaphatsz meg vagy amit elvesztettél ...bezzeg ha a srác kifejezte volna, hogy oda van érted, még a végén te szakitottál volna vele.


Kérdező: Inkább azt tanuld meg, hogyan fékezd magad.Én is átestem csalódásokon, de mindegyik erősebbé tett és már nem is tudok, olyan hamar érezni valaki iránt.Hamarabb észreveszem a hibáit, hidegebb fejjel látom az egészet.Megtanit erre az élet és nem egy rossz dolog.

2011. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kedves előző!


ez nem igaz,hisz ha nem szerettem volna akkor a megcsalást se bocsájtottam volna meg neki...és én őt mindig kerestem,szerelmet is vallottam neki majdnem és erre ő úgy döntött h nem szeretne magával kicseszni...még szakítás után is kerestem,tudta h nagyon szeretem,majd abbahagytam és akkor ő kezdett el ujból keresni és majdnem szerelmet vallott..én mondtam h oké én benne lennék az ujrakezdésben és még vele is mennék 3hónap mulva Pestre,de maradjon velem itt 3 hónapot...

nem maradt,hanem elment Pestre és itt hagyott..


21/L

2011. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hüha, hát akkor eléggé próblémás srácot fogtál ki.
2011. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát igen,valahogy erre én is rá eszméltem,és 1 érett férfiról beszélünk akinek elvileg döntésképesnek kéne lennie..és ezért nem értem,h hogy képes valaki együtt lenni valakivel majd önvédelemből szakít..


21/L

2011. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!