Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton kételkedik bennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton kételkedik bennem, jogosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A barátommal már 10 hónapja vagynk egyutt, es kb. ezelott 1-2 hónaig minden tokéletesen ment.

Én az a fajta lány vagyok, aki szeret dumálni a fiu osztalytarsaival is( a baratommal osztalytarsak vagyunk).O megmondta,hogy neki ez nemtetszik, en meg megigertem neki, de annyira nehez masokait kizarni az eletembol...

Szoval a baratom nembizik bennem mostansag abszolut, szeretni szeret, mert latszik rajta, buzgon foglalkozik velem meg minden, enembizik meg bennem teljesen. Mivel tudom, hogy a bizalom egy jo kapcsolatnak az alapja, ezert tudom, hogy nemsokaig huzzuk meg ezzel a tempóval.

Segitenetek nekem, kerlek szepen, hogy egy fiu mikor latja egy lanyon, hogy tokeletesen megbizhat benne? Mit tegyek? Hogyan nyerjem vissza a bizalmat.

17/L.


2011. okt. 19. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem dobd ki a srácot milyen már az? nem nézi jó szemmel másokkal beszélj ha nem bízik meg így járt...

ennyi erővel te is megtilthatsz neki sok mindent nem sorolom fel....


ha nem fogad el úgy ahogy vagy akkor tedd ki a szűrét ha nem képes megbízni benned!

2011. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
enis ezen gondolkoztam, csak annyi minden kot hozzá, es szeretem is, es o is...eddig bizott, most nemtudom milett egy ideje.
2011. okt. 19. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem pár napig ne találkozzatok hagyd hogy utánad koslasson és meglássuk hogy alakul és beszéld meg vele hogy neked nem nagyon tetszik ez ha értelmes meglehet vele beszélni,de ha nem gyerekes idióta elhiszem sok minden köt össze, meglássuk mit lép..
2011. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első mond valamit,nyugodtan beszélhetsz másokkal is,idővel lehet hozzászokik a barátod.
2011. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 napietus ***** válasza:

elsőnek igaza van. mégis, meddig akarsz emellet a hülye mellett kínlódni? 17 éves vagy, nem 37, közös vagyonnal és 3 gyerekkel. tedd lapátra, amíg nem késő.


29/n

2011. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kosoznom szepen a valaszokat!

de hogyan? olyan nehez lenne elfelejteni, mert szeretem, de tudom, hogy neke meg szabadnak kellene lennem, de osztaltarsak vagyunk, mas suliba nemszeretnek miatta atiratkozni.

2011. okt. 19. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:
írtam hogy ne találkozz vele kicsit olvasd vissza.. mellesleg nem kell átiratkozni nem szégyen az ha kidobod viseld büszkén neked férfi kell nem pedig nyámnyila gyerek.
2011. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazad van
2011. okt. 19. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!