Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar valamit? Mért lett velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16Jessica16 kérdése:

Akar valamit? Mért lett velem hirtelen jóba? A barátnője pedig mért pikkel rám?

Figyelt kérdés
nem rég jóba lettem egy nálam egy évvel idősebb fiúval, aki a suli leghelyesebb sráca. Jókat nevetünk együtt. A baj az, hogy van barátnője és a csaj nagyon nem illik hozzá. Egy 7cm-rel tuti magasabb és a világ legundokabb csaja. Ráadásul nem vagyok szimpi neki. Ez egy jel, hogy tetszek a fiúnak? Egyébkén már egyszer szakítottak.
2011. okt. 19. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mert a csajnak nem vagy szimpi arra következtetsz h a srácnak meg bejössz? uristen ez meg milyen logika.

A leírtak alapján neked tetszik a srác ugye?Ok ez stimmel.Akkor meg min is vagy fennakadva? Még jo h nm vagy a csajnak szimpi ha egyszer ráhajtasz a pasijára.Annyi pasi van keress olyat akinek nincs barátnője ez elég undorító viselkedés.És akkor mivan ha magasabb?Ez aztán a probléma.

18/L

2011. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tetszik a srác, de csak barátok vagyunk... Elhamarkodott ítélet volt.. Csak azt szeretném, ha a barátságunk megmaradna. Sajnos a fiú panaszkodott nekem a magasságról így az nem nekem baj hanem neki... de azért köszi a választ :D
2011. okt. 19. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked lesz rossz ha így is a barátja akarsz maradni.Még a végén beleszeretsz..

Amugy a srácot persze h zavarja h magasabb a lány,ez egy pasinak sem tetszik,de ez nem szakító ok.

Első voltam

2011. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondod akkor ne barátkozzak vele? :( mert épp ebben vagyok tanácstalan... :( Amíg barátnőim nem szóltak h eléggé adj a jeleket csak én nem veszem észre tök jó barátok voltunk, most meg már kerülöm, hogy nehogy történjen valami, mert nem szeretném ha most azért válnának szét mert én közvetlenebb voltam vele
2011. okt. 19. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, sztem ne barátkozz vele,bár tudom h ez nehéz.De hosszútávon jobban jársz így,hidd el(tapasztalat).
2011. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!