Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyen szituációban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és kb. 3 éve van egy fiú, aki nagy hatással van rám. Sajnos nagyon nagy problémáim vannak, és emiatt kezdtünk beszélni 3 év után. Nem azért nem közeledtem(/tünk egymás) felé mert nem éreznék iránta semmit, hanem mert nem ismertem, félreismertem. Rengeteg lány kajtat utána, rengetegen mondják rá hogy beképzelt és hogy lenéz mindenkit. Azért mentem hozzá beszélgetni, mert nem találtam nyugalmat sehol, és amikor beszélek vele, mindent el tudok felejteni. Próbál nyugtatni, azt mondja,hogy legyek erős, hogy aki engem szeret, az elfogad olyannak amilyen vagyok, és beszélt magáról-zavarja a róla kialakult kép. Nagyon szeretném a tudtára adni, hogy mekkora hatással van rám és hogy mennyire fontos nekem. Engem még nem nyugtatott le senki ennyire, nem igényeltem senki közelségét így. Normális esetben nem lennék türelmetlen, de hiányzik a közelsége, az ölelése. De sajnos olyan dolgok történtek velem, amiket ennélkül nagyon nehezen tudnék feldolgozni. Szeretném tisztázni vele, hogy mit érzek iránta, de nem tudom, hogy hogy tegyem. Szeretném az egészet úgy csinálni, úgy vallani neki, hogy ne legyen kínos a szituáció. Nem szeretnék rámászni, nem gyerekes dolog, csak mindennél jobban vágyok rá. Rá és a nyugalomra, amit nála megtaláltam!
2011. okt. 20. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki ezt a kérdést, vagy uganígy mondd el neki :)
2011. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne mondj neki semmit!!!

Csak öleld át és csókold meg!!!

Azért ne mondj neki semmit ,mert az ilyenektől a pasik nagyja menekül,mármint ilyenkor lép életbe a kapuzárási pánik....Ami tényleg létezik és annál is megesik akit szeretünk.....

Csókold meg és majd kiderül hogy hogyan tovább!!!!!

2011. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!