Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadnátok, ha a párotok első perctől kezdve kritizálja a lakásotokat?

Figyelt kérdés

És a beköltözéskor egyből mondja, hogy ezt vagy azt változtass meg, ennek a tapétának a színe nem jó meg így meg úgy.


Össze se költöznétek vele?


2011. okt. 21. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nagyon kritikus, szerencsére a párom elviseli, együtt rendezzük majd be:)
2011. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert én jól seggberúgnám az biztos. hogy képzeli, hogy ő jön oda és ő mondja meg, hogy mivan, amikor egy csepp munkája sincsen az egészben.
2011. okt. 21. 07:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy a párod, és így megértitek egymást.
2011. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szóval már összeköltözött veled!

Én mondanám,ha nem tetszik,adjál pénzt és megváltoztatom:D

2011. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod fura ez! Valahol én is ilyen vagyok! Olyan kell, ami kettőtöknek megfelel! Amikor volt barátnőméknél voltam, valami miatt mindig feszülten éreztem magam és rájöttem, hogy ez a ház miatt van. Nem voltak igénytelenek, csak egyszerűen sötét, rideg, hideg volt. Nem éreztem jól magam, olyan volt, mintha valami elszívta volna az energiámat! Megjegyzést soha nem tettem rá!
2011. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen hangnemben teszi a kritikát. Amúgy nincs gond evvel.
2011. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LadyLee ***** válasza:

Én házam, én váram, én tapétám.


Köszi az észrevételt szívem, de a tapéta / kerámia hattyú / rózsaszín WC ülőke MARAD!

2011. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rózsaszín wc ülőke? Azon biztos nem menne a tojás.
2011. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LadyLee ***** válasza:

Valójában nincs rózsaszín WC ülőkém, csak sarkítottam a mondanivaló kedvéért. :)


A lényeg asszem érthető. (kerámia hattyúm sincs, sőt, még tapéta sem, simán fehérre festett fal)

2011. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Leugatnám a francba. Eleve ha ő költözik oda, akkor kussoljon. Gondolom fordított esetben neki sem tetszene, hogy beleugatok mindenbe. Ha pedig már az összeköltözésnél jártok, akkor korábban bizonyára látta a lakást, így nem értem miért nem szólt akkor.
2011. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!