Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távol kerülünk egymástól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol kerülünk egymástól. Voltatok e már hasonló helyzetbe (vagy írj véleményt)?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel fél éve leszünk együtt és eddig egy iskolába jártunk. De egyel fölöttem jár és nagy valószínűséggel egyetemre fog menni mégpedig elég távol, így hetente csak 1-2 szer fogunk találkozni míg eddig minden nap láttuk egymást. Nagyon jó vele és nem unjuk egymást de akkor is félek h kibírja ez a dolog és nem akarom, hogy így menjen tönkre a kapcsolatunk.
2009. máj. 3. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez teljesen ember függő. Az én kapcsolatomban nem működött, hogy csak ritkán tudunk együtt lenni. Nekem szügségem van rá, hogy akit szeretek azzal többet tudja együtt lenni.Szerintem próbáld meg aztán majd az idő eldönti..
2009. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást és mindent megtesztek annak érdekében, hogy a lehető legtöbb időt együtt tudjátok tölteni nem ezen fog múlni a kapcsolatotok... Az én barátnőm is tavaly szeptemberbe ment fősulira és én is féltem hogy mikor meg hogy fogunk találkozni, de mindig meg oldottuk valahogy. Igaz bár nem jártunk egy suliba, de másfél óra távolságra lakunk egymástól... Haverom pestől nem messze lakik a barátnője meg vidéken és van hogy 1 hónapig nem tudnak találkozni...de már együtt vannak szeptember óta...
2009. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia, mi is ezen aggodunk, habar masfel eve vagyunk egyutt...nalunk az a bokkeno, hogy 500 km lesz kozottunk, ami valljuk be kicsit sok...:((

De nem kerhetem, hogy feladja az almait miattam, meg akkor sem ha engem szeret a vilagon a legjobban... es o sem keri tolem. En mennek, de felek hogy megbannam. Bizunk abban, hogy minden hetvegen osszetudunk futni...es ezenkivul maximalisan bizom a paromban:)

Sok sikert nektek is

2009. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!