Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért fontosabb párválasztásnál a külső? Miért nem a belső?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjak valamit? Én jóképű vagyok, még sincs sikerem a csajoknál. Miért? Mert régen ilyen f@szságokon agyaltam ahelyett h egyszerűen csak tettem volna a dolgomat, amit egy férfinak tenni kell. Ma meg már nem vagyok olyan helyzetben h ismerkedhessek, mégse siránkozok. És elmondom neked h nem tudhatod h az aki pl jóképű, milyen más problémákkal küzd. Én pl azzal h csóró vagyok + nincs kocsim, és még munkahelyet sem találok. Azt pedig észrevehetted volna már ezen a "fórumon" h mindenki mást hibáztat, ahelyett h magában keresné az okokat. A csúnyák a szépeket, a csórók a gazdagokat, a jófiúk a rosszakat, és még sorolhatnám...
2011. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, tálalva van a megoldás: legyél gazdag és sikeres!


Tapadni fognak rád a csajok!



Ne haragudj, de majd akkor fognak utánad érdeklődni, ha ti, fiúk-férfiak, olyan magazinokat fogtok nézegetni, amiben lógó mellű, vagy piszkafa, öreg és/vagy túlsúlyos, narancsbőrös és szőrös, szemüveges-fogszabályzós-pattanásos csajokat mutogatnak, és nem arról szól a velük készült "interjú", hogy ki hogy szeret kefélni, micsoda vadmacska az ágyban. Hanem arról áradoznak, micsoda belső értékei vannak, kinek hogy sikerült megszerezni a doktorátusát, miben szakértő, miben van tehetsége, és milyen értéket adott hozzá eddig a világhoz.


Addig meg szállj magadba!

Lehet egy csúnya pasinak is barátnője. Van is rá ezer példa!

De olyan pasinak, aki hisztizik, nyafog, siránkozik, sajnáltatja magát, nincs önbizalma, egy szánandó kis dedós, és a GYK-n követelőzik, hogy neki igenis jár a pi.na, hát olyannak SOHA NEM LESZ NŐJE!!!!!!


Senkit nem érdekel, ha nem vagy gazdag, nem vagy sikeres, de legalább tegyél úgy, mint akiben megvan erre a potenciál. Legyél intelligens, tájékozott, humoros, magabiztos, udvarias, sőt lovagias, és ne csak a nőkkel szemben.

Legyél ápolt, sportos, öltözz alkatodnak megfelelően és ízlésesen (ami még mindig NEM pénz kérdés, mert tök ingyen le tudsz minden nap nyomni 20 fekvőtámaszt meg 50 felülést, és aztán letusolsz és megfésülködsz.)


Bocs, de szánalmas vagy. Főleg az szánalmas, hogy eleve szánalmat akarsz kicsikarni.

Kinek kéne ilyen pasi??!?!?!


Esetleg kicsit nézz körbe: biztos te is ismersz olyan csajt, akire hímnemű rá se néz, mert csúnya, túlsúlyos, pattanásos, nincs melle, stb, és nála jobban úgyse lesz kiéhezve a szeretetre egyik cicababa se.

Gondolom, mikor leírod, hogy "lányok", akkor nem ez jár a fejedben:

[link]


[link]


[link]

2011. okt. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a kettő ugyanannyira fontos. Hosszú távú párkapcsolatnál hiába vonzódsz a másikhoz, ha a személyisége miatt nem tudsz mellette megmaradni. De fordítva is igaz: hiába jó társ neked a személyisége révén, ha a külseje miatt nem vonzódsz hozzá szexuálisan.
2011. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!