Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Eddig nagyon jól megvoltunk, fontosak voltunk egymásnak. Összeköltözést tervezgettünk, majd el is kezdtünk lakásokat nézegetni, egyre komolyabb lett a kapcsolatunk.

Aztán egyik pillanatról a másikra minden megváltozott. Azt éreztem, hogy párom elkezdett távolodni tőlem. Már nem szeret úgy, mint "régen". Hiába kérdezgettem, hogy mi a baj kitért a válaszadás elől, témát váltott, azt válaszolta semmi. De mégis úgy éreztem, mintha nyűg lennék csak neki. Akkoriban munkahelyi gondjaim is voltak, ahelyett, hogy meghalgatott, támaszt nyújtott volna, azt mondta hogy fárasztja a nyavajágsom. Majd sorra mondta le a megbeszélt találkozókat, nem is kerett, nem hívott. Volt hogy napokig nem is hallottam róla. Elegem lett kérdőre vontam, hogy mégis mi ez a viselkedés, mi baja van.? Mondtam neki, ha szakítani akar inkább mondja ki, mert nekem ez a helyzet elviselhetetlen. Azt válaszolta nem akar szakítani és szeret. Mondtam neki, hogy ezt akkor is megkell beszélnünk így nem maradhatnak a dolgok. Persze megint közbejött neki valami. Bemérgesedtem és sms-be szakítottam vele. Mégcsak nem is reagált rá.

Nekem pedig nagyon fáj. Így kell lezárni 2 évet? Még annyit se érdemlek, hogy megbeszéljük? Már nem kapna több esélyt, nem szeretnék kibékülni vele. Dühöt, csalódottságot és fájdalmat érzek egyszerre.

És azt, hogy így nem tudom lezárni, szükségem van magyarázatra. Hogy tehette ezt velem 2 év után???

Mit gondoltok? Mit csinálnál a helyemben?

Én/23 Ő/29


2011. okt. 22. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szükséged van magyarázatra? Komolyan attól jobban éreznéd magad, hogy a szemedbe vágja, hogy rádunt, megcsalt, vagy sosem szeretett?
2011. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nagyon gyakran előfordul, mindegy mennyi ideje vannak együtt a párok.

Lehet, hogy jött egy 3., lehet, hogy 'csak' megijedt az elköteleződéstől, mindenesetre mintha arra várt volna, hogy te szakíts.

Most még biztosan fájdalmas, de jobb, hogy nem olyan emberrel kötöd össze az életedet, akivel nem lehet becsületesen megbeszélni dolgokat.

2011. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze így nehéz,hogy nem beszéltetek, de nem lehet hogy csak az összeköltözéstől ijedt meg?

De már mindegy is,nem keres nem hiányzol neki! Szóval ne rágódj ezen,végülis te szakítottál vele, lépj tovább!Azt semmiképp nem érdemli meg,hogy keseregj miatta hónapokig!

2011. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe, ha szeretett volna, már rég visszaírt volna. nem hinném, hogy megérdemelt téged. most pedig ne legyen álmatlan éjszakád miatta.
2011. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!