Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka annak, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha egy férfi nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha nem csajozós típus, nem egyéjszakás kalandokra vágyik, és láthatóan fontos számára a lány, és szereti. Ez önvédelem? Saját magát próbálja megkímélni a jövőbeli fájdalmaktól? Fél, hogyha jobban belebonyolódik, ő is sérülni fog?
2011. okt. 23. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Vagy valami ilyesmi. Vagy már annyi fájdalom érte hogy eleve nem érdekli az egész, legalábbis valahol jó mélyen a titánium-jég szívében.


Vagy már fiatalon el vették a kedvét, azt később baromi nehéz visszaszerezni. Például kiskorában.. zaklatják, főleg hogy fiú az így még cikibb és még nehezebb róla beszélni.

2011. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vagy egyszerűen csak nem akar kötöttségeket, magamból kiindulva persze.
2011. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mit nevezel nem komoly kapcsolatnak?
2011. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem akar kötöttségeket, így könnyen dobbanthat ha úgy hozza az élet.
2012. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Még nem készült fel rá. Lehet, bulizós korszaka van vagy még nem teremtette meg az anyagi biztonságot, vagy a haverjai még nem élnek saját, biztos kapcsolatban... ha a három közül valamelyik fennáll, akkor nagy az esélye annak, hogy a férfi még nem kész a komoly kapcsolatra és inkább nem vág bele.
2013. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Egyik se akar mindegyik csak dugni akar.
2020. júl. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Próbáltad mindet? :D Írj róla egy könyvet, sok nőt érdekelne, meggazdagszol.
2020. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

#7

Te hülye ,még szűz vagyok,26 évesen ,csók se volt még.

Mert egyik se akart engen csak azt....

A fiúk mind ilyenek ,nincs kivétel.

Rájöttem,hogy le kell mondanom aról valaha lesz saját gyerekem,vagy családom,mert arra kevés az esély.

Kedves hetes,gondolom férfi vagy,csak azt nem értem miért bánt téged ha leírom az igazat,neked férfiként tudnod kellene hogy szexen kivül nem akartom semmit és csak azon jár az eszetek semmi máson,szörnyü amugy....

2020. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bántja a fenét :D Eszerint mégis kipróbáltad az összeset, ezért mondom, hogy írj róla könyvet, de esküszöm, hogy engem is érdekelne.
2020. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%

De hogy probáltam...

Normális vagy ,nem olvastad még SZŰZ VAGYOK,CSÓKOLOZNI SE CSOKOLOZTAM....

úristennnn

Szerintem te probáltad ki mindenkivel fiú létedre férfiakal....

Szerintem én sose fogom senkivel és szűz maradok,jó így nekemmm...

2020. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!