Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit akarhat? Még köszönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat? Még köszönni sem köszönünk egymásnak, meg nem is beszélgetünk, de bulikba hivogat egy lány

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 17:36
 1/3 A kérdező kommentje:
na jó igaz elég sokszor kezdeményezett ő velem beszélgetést én meg elég félénk voltam és volt hogy ilyen hülyeségeket kérdeztem meg fére beszéltem meg sokszor rám mosolygott de én zavarba jöttem és elfordultam most már egymás szemébe sem nézünk és ezért nem érten hogy mit akarhat
2011. okt. 24. 17:39
 2/3 A kérdező kommentje:
na jó igaz elég sokszor kezdeményezett ő velem beszélgetést én meg elég félénk voltam és volt hogy ilyen hülyeségeket kérdeztem meg fére beszéltem meg sokszor rám mosolygott de én zavarba jöttem és elfordultam most már egymás szemébe sem nézünk és ezért nem értem hogy mit akarhat
2011. okt. 24. 17:39
 3/3 GomalFace ***** válasza:
Szerintem azt akarja, hogy nyomd szét az arcán a sz@rt egy péklapáttal. Én ugyanígy jártam anno '60-ba, mikor kivonultunk Norvégiába a sereggel nápolyit kapálni.
2011. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!